3 nindžové v zábavním parku (1998)

Další pecka zasluhující oskara za hudbu a hlavního hrdinu. V tomhle filmu je prostě akce od začátku do konce. Co se týče vizuálních efektů, tak naprostá slast pro oči. Zábavný park je úplný ráj, kde bych se také rád povozil na některých atrakcích. No prostě bomba... Ty kung-fu chvaty 3 nindžů ohromující.. určitě za tím stojí roky dřiny a odříkání. Podle mě lehce podhodnocený film, který by si zasloužil přední příčky! A Hulk Hogan? Naprostej frajer!

Malý Herkules (2009)

Tak tenhle těžce nadupanej film s Hulkem Hoganem by si zasloužil Oskara. Už podle fotek vidíte jak hlavní hrdina srší inteligencí a charismatem robustnýho zabijáka. Jeho "černý" přítel splnil svou úlohu na jedničku, tudíž naprostá spokojenost ve všech ohledech... více takových filmů!

Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)

Celkem koukatelný film. Příšerky zas tak divný nebyly, roboti celkem nadupaný, ale hodně nemotorný a pomalý, ale co by se dalo čekat od takovýho mega kolosu. Popravdě žádného zázraku se od tohoto filmu nedočkáte, ale na zaplácnutí nudy ideální.

Americký sniper (2014)

Popravdě jsem čekal akčně nadupaný válečný film ve stylu jako Černý jestřáb sestřelen. Hodně mě mrzelo, že se ve filmu řešily rodinné záležitosti. Nicméně i přestože jsem velký fanda válených filmů, tak u tohoto filmu musim dát bohužel jen 3 hvězdičky. Akce tam byly, ale ne tak nervydrásající jak bych očekával. Pak pohled mimo vojenskou službu zajímavý, ale pro mě chvílema nudný, celkově to prolínání domácího prostředí a války ubíralo na kvalitě tohoto filmu.

Stážisti (2013)

Příjemná komedie na uvolnění. Úžasný prostředí, hezký momenty zkrátka opravdu příjemný pozitivní film. Jen vypnout a nechat vše plynout.

Gravitace (2013)

Pro mě jako "normálního" diváka to byla nuda. Nemůžu vystát "vesmírný" filmy, ale po tom co jsem viděl film Interstellar, který mě neskutečným způsobem ohromil a bavil, tak jsem si řekl, že vyzkoušim i tento film. Bohužel, ale to napětí, které jsem prožíval u interstellaru tady nepřišlo ani na chvíli... Jakmile odletěl Cloony do neznáma, tak jsem věděl, že už to bude o ničem a začal jsem ty nudné chvíle přetáčet. Pokud máte náladu na pochopení člověk, který je doslova v hajzlu a ztrácí víru a jen s velkými obtížemi se vyrovnává s nastávající situací, tak OK.Zkrátka to bylo pro mě velké zklamání. Přesně takto si filmy o vesmíru představuju, těkžá nuda. Interstellar byl asi vyjímka.

Tučňáci z Madagaskaru (2014)

No tak tohle mě hodně zamrzelo. Co se týče animace, tak je velice pěkná, ale jinak nic moc. "Velitel" pablb, jeden mentál další podceňovanej vojín a ten poslední je takovej nevýraznej. Tak něják mě nenapadá co bych k tomu napsal. Jenom, že to bylo opravdu zklamání a nuda. Zase abych nebyl zas tak přísný, tak ten konec byl celkem milý, takže ty 3 hvězdičky si myslim, že jsou OK.

Terapie láskou (2012)

Na tenhle film člověk potřebuje mít náladu. Není to veselá komedie, ale když tomu dáte šanci a máte chuť na takovýhle podobný druh filmu, tak Vás neomrzí. I když to bylo opravdu psycho, tak jsem se i dost nasmál. Sice takvýhle typy komedií nemám rád, ale tahle mile překvapila. Nakonec z toho vylezl celkem milý film.

Špinavý prachy (2014)

Hrozně utahaný film. Ze začátku naprostá nuda, pak v jednom momentu se to začalo tak něják trošku vybarvovat a jediný co mě drželo bylo to, co se vyklube z hlavní postavy Toma Hardyho. Viděl jsem to v CZ dabingu a ty blbosti co žvatlal mi přišly jako kdyby byl trošku jednodušší, nevím jak to znělo v EN, ale přišlo mi to dost smutný. Vlastně jsem si myslel, že takovýho blbečka hraje. Nejspíš to měl být záměr aby takovéhle typy filmů nebyly omývány stále dokola, což se moc nepovedlo. byl to děs. Co se týče konce, tak jsem tak něják za tu dobu nudně protáhlých a hlavně pomalých chvil odtušil jak to dopadne. takže mě konec něják extra nepřekvapil, protože jsem vlastně na to celý film čekal.

Bůh masakru (2011) odpad!

Pokud máte chuť si vzít život, tak doporučuji shlédnout tento "film"... sám o sobě vám podřeže žíly. Jak tohle může mít sakra 73%???? To i důchodce z kauflandu by to vypnul a nemrhal zbytek svýho života takovým hororem. Tahle patlanina se odehrává celou dobu v jednom bytě, vážně skvělý. Vyloženě jsem se těšil až odtáhnou ven a oni se pořád vraceli, což mě pochopitelně nas**o. A pak ty fórky, no to bych blil. připomínalo mi to spíš takový ty rádoby vtipný a ultra deme**ní připomínky. Tohle vážně není pro mě. Vážně nechápu některá hodnocení. Tenhle film bych hledal mezi 30% slátaninama.