poster

Stážisti

 • USA

  Internship, The

 • SK název

  Stážisti

Komedie

USA, 2013, 119 min

Komentáře uživatelů k filmu (647)

 • verbal
  odpad!

  Pozor!! Tento komentář může obsahovat několik až hodně nevybíravých výrazů explicitního charakteru, od kterých se autor předem distancuje, neboť byly zapříčiněny enormním afektem, vyvolaným sledováním tohoto audiovizuálního zvratku! Zkurgůglvenci vyjegůglbaní, gůgllizační! Jako by jim nestačilo, že za každým internetovým bukem už číhá džímejl, aby pečlivě uložil navěky vaše emaily, bez chrómu si může jeden nechat akorát tak pozlatit pevnou linku, z téměř každého zasragůglného mobilu na vás čumí android, co se jen třepe na to zaznamenávat vaší polohu a stahovat soukromá data včetně inkriminujících esemesek se všemi vašimi lízátky, bez tytrubko už by se neobešel jediný úchyl produkující videoodpad a bez adwords můžete vlastní stránky hledat na nějakém zkurgůglveném 42 564 místě, a to už i u Bóbika. Ne, nestačilo! Ti zmrgůgldi vám ještě pod rouškou rádobykomedie napálí hezky podprahově a bez skrupulí pomrgůgldanou korporátní reklamu a vyplachovací náborové video v jednom, kde vám banda šprťáckých, čerstvě zletilých závisláků na spotřební elektronice a dva trapní pračuráci (tady by ten gůgl nevyzněl) naservírují, jaké je to kůl a IN být členem obří rodiny monopolních šmíráků a vykrádačů dat, co mají komunistickou kantýnu, a kde si o přestávce můžete s ostatními postiženými zahrát famfrbál. No, s tímhle táhněte do pigůglče, soudruzi! Říkejte mi Sibyl, ale tvrdím, že jednou nám to Velký bratr nablije zpátky do xichtů i s úroky. Až se děsím, co po téhle kogůglkotské gůglmédii xblití příjde příště! Namátkou třeba Vygůgli mě, když to dokážeš, Ztraceno v gůgltranslatoru, Starwars VII - Android vrací úder, James Bond 26 - Džímejly jsou věčné či snad katastrofický Den, kdy se zagůglila země?(8.10.2013)

 • Malarkey
  ****

  Mně je dost jasný, že to v Googlu takhle vůbec nevypadá. Vlastně exteriérně vypadá, ale na druhou stranu nevypadá to tak, jak si to ti dva ouchylové vysnili. Pořád ale musím říct, že tak pozitivně laděnou, pohodovou a příjemnou komedii jsem děsně dlouho neviděl. Je mi jasný, že plno lidí to vnímá jako bůhví jakou agitku na to, jakej je Google boží zaměstnavatel. Také by se to mohlo vnímat jako geniální reklama nebo náborové video. Já to ale vnímám jako film, konkrétně komedii. U které jsem se sice dvakrát tak, jak jsem předpokládal, nenasmál. Ale na druhou stranu jsem si zase odpočinul a musím říct, že i po shlédnutí jsem zpozoroval lepší náladu, čemuž přispěla už samotná atmosféra filmu.(29.12.2013)

 • Cervenak
  odpad!

  V tejto chvíli si ani nespomínam, kedy som naposledy videl mainstreamový hollywoodsky film so strašnejším scenárom. Námet dobrý, ale je dokonale utopený v neustálych motivačných prejavoch (bez srandy, je ich tam tucet alebo aj viac) a Vaughnovom bľabotaní, ktoré nedáva vôbec žiadny zmysel a je dokonale nevtipné. Vytrpel som to celé len preto, že som bol zvedavý, či to dokáže byť konštantne pekelné až do konca. Bolo.(6.10.2013)

 • Enšpígl
  **

  Mě tohle motivační jdi si za svým snem a pokud jsi týmovej kreativec jsi happy jak dva greppy přišlo víc fantasy než koalice Pána Prstenů a Harry Potterera. Jako fajn, pár forů mě učinně okřiklo "tak se už usmě,j ty pražskej skepitku", ale ten příběh mě nechal na talíři totálně netknutýho.(15.6.2014)

 • T2
  **

  Rozpočet $58miliónovTržby USA $44,672,764Tržby Celosvetovo $92,972,040Tržby za predaj Blu-ray v USA //počet predaných kusov Tržby za predaj DVD v USA //počet predaných kusov ║ až príliš schématické na to aby to nasýtilo a nejak viac bavilo ale scénka z profesorom Charlesom Xavierom bodovala, ináč len slabší podpriemer /40%/(20.10.2013)

 • Superpero
  ***

  Bohužel to nebylo moc vtipný. Oba herci mají na kontě moje nejoblíbenější komedie, tak jsem prostě čekal víc. Koukat se na to dalo, ale Vince Vaughn už byl vyloženě otravnej a Owen Wilson začíná s přibývajícím věkem vypadat divně. Navíc, ani ty vedlejší postavy nejsou moc vtipné a prostě to hrálo moc na jistotu. Nejlepší z celýho filmu jsou ty barevný Google kola. 50%(2.11.2013)

 • hirnlego
  ***

  Pravověrná pohádka, akorát z 21. století. No proč ne. (2,5*)(8.9.2014)

 • Nathalie
  ***

  Smutný klaun. Měla to být dvouhodinová reklama na Google, ale spíš se mi zdá, že to korporátní cirkus, legrační potterovské teambuildingy, idiotská pravidla a nesmyslné brainstormingy podvratně demaskuje. A navzdory komediálnímu přehozu je to uvnitř smutný film o tom, co s lidmi udělá recese.(13.11.2013)

 • Fr
  ***

  ,,…VÍTEJTE V GOOGLU!“ /// Wilson a Vaughn ze sebe na místě pro idioty dělaj idioty a učej 21letý děcka, že nejlepší parta není jeden, že životní zkušenosti nevygůgluješ a že úspěch může mít jen film, kde se hraje na city a ve kterým se mísí mládí se stářím – takže je teda jakoby pro všechny. Viděl jsem už horší věci. Tady jsem se dovolil i několikrát zasmát (třeba to s tím profesorem Xavierem…). Pravda, trapně mi bylo taktéž hojně. Nebudu to řešit. Vzhledem k tomu, že mladej byl nadšenej soudím, že tento příběh, ve kterým staří a hloupý (mezi mladejma) ke štěstí došli, je určenej generaci, pro kterou je Google víc než jen několik písmen a která by svý Hunger Games nejradši odehrála v Silicon Valley. Něco mezi odpadem a třema. Pojďme s dobou… /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Usínám i vstávám s Gůůglem. 2.) Miluju reklamní filmy. 3.) Thx za titule ,,Bestlama a Daji“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ** AKCE ne NAPĚTÍ ne(23.11.2013)

 • Slasher
  ****

  Když i do nekonečna to samý pořád stejně baví...(25.10.2013)

 • M.a.t.t.
  **

  To že komédia nie je ukotvená v realite, nevadí až tak, ako to, keď nedáva zmysel. A pokiaľ humor až príliš často stojí na čo najrýchlejšom odriekavaní nezmyselných replík, niečo zjavne nie je v poriadku. Výsledný zážitok tak môžu zachraňovať len vybrané pasáže a k spokojnosti to logicky nestačí. Toto spojenie dvojice Wilson/Vaughn skrátka nevyšlo.(10.10.2013)

 • ORIN
  ***

  Veskrze průměrný film s klasickou výstavbou příběhu - což je s podivem, když se odehrává ve světě plném invence, nápadů a originality - o dvou pominutých světácích, kteří svého štěstí dojdou a i o nejnovějších technologiích se něco nového a užitečného dozvědí.(19.11.2013)

 • emma53
  ***

  Strašně ukecaná a stopážově přepálená klasická popcornovka. Pohodovka - souhlas, komedie - nic moc, kluci - fajn, láska - tak akorát, výsledný dojem - průměr, nedá se svítit.(4.11.2013)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  Patřím mezi generaci, která souhlasí s tím, že by bylo skvělé, kdyby někdo vymyslel internetový prohlížeč, kam by se zadala otázka a vypadla by z něj odpověď. Podle reakcí některých postav z tohoto snímku soudím, že o této myšlence již patrně někdo přemýšlel, ale nerad bych se pouštěl někam na neprobádanou plochu HTML5. Já jsem se zkrátka velmi dobře pobavil ve světě, ve kterém jsou pětadvacátníci většinou již za zenitem a přitom v něm dva čtyřicátníci bojují s digitálem, i když ještě zcela přesně nepochopili fungování analogu. Uznávám, že film je plný klišé a reklamy na nejmenovaný prohlížeč Google, ale mně vyloženě zvedl náladu a i když by se z něj dalo v poklidu půl hodinky vystřihnout, tak na spokojenosti mi to neubralo.(18.11.2013)

 • TeeAge
  *

  || Scenár: Vince Vaughn, Jared Stern / Predloha: Vince Vaughn | Hudba: Christopher Beck | Produkcia: Vince Vaughn, Shaw Levy | Distribúcia: 20th Century Fox | Štúdio: Regency Enterprises, Wild West Picture Show Productions, 21 Laps Entertainment | Rozpočet: 58 miliónov $ | Tržby: 91,972,764 $ || Takto to dopadne, keď si umelec myslí, že môže robiť akýkoľvek obor. Vaughn vymyslel prostoduchý scenár, bez jediného svetlého momentu. Potrestal sa ešte tým, že si hlavnú rolu truľa zahral sám. Jediné pozitívum som našiel v nahliadnutiu do zákulisia vyhľadávačskej firmy. Len netuším, na kerú pizdu utratili ten rozpočet, keď v tom filme sa nestane skoro nič! Tento film si naozaj môže odpustiť každí, kto ho ešte nevidel... 15% | Blu-Ray, THX, HU DTS |(2.2.2014)

 • EvilPhoEniX
  ***

  Zajímavý a neokoukaný nápad, ale to je nejspíš vše, co bych mohl pochválit. Jakmile u filmu s žánrem Komedie po skončení si nevzpomenu ani na jeden Vtip či Hlášku, tak je něco špatně. Naštěstí jsem se nenudil,ale bohužel jsem se ani moc nenasmál.(6.10.2013)

 • Eddard
  **

  Nesvatbovi nám trochu zestárli a bohužel se pustili do psaní scénářů. Což je v kostce problém téhle dvě hodiny nekonečně dlouhé řachandy. Dva sympaťáci "ze staré školy" se musí sblížit s partou asociálních geeků ze Sillicon Valley, aby získali práci svých snů/dívku svého srdce/ztracené sebevědomí. Těžko si představit šablonovitější zápletku s větší koncentrací nesnesitelných klišé na minutu. Dodívat se to dá, pár povedených vtípků tam najdete, ale vězte, že za dvě hodiny byste mohli nakoupit daleko, daleko lépe. 30%(23.9.2014)

 • Ainy
  *****

  Koukám na nízká hodnocení mnoha uživatelů a říkám si "věděli vůbec, že jdou na komedii"?? Přátelé vězte, že je to komedie a měla tak působit a taky že ano! Určitě jsem od filmu očekávala zábavu a taky jsem ji dostala plnými doušky. Ve filmu zazněly neuvěřitelné hlášky, ze kterých jsme se s VenDulin málem smíchy poskládaly pod sedadla, třeba: "vyfotíme to a hned to bude na néťu a bude to tzv. sdílogram". Neskutečně vychytaný byl přijímací pohovor do Googlu jak jinak než přes neŤ :-)) No a když do nás naprali jeden nejmenovaný kouzelnický zápas z jednoho nejmenovaného mnohadílného filmu, tentokrát zahraný dole při zemi, tak jsme měli co dělat abychom se soustředily na děj a ne neustále kontrolovat svůj smích :-)) Přiznávám, že jsem na začátku byla trochu skeptičtější co od filmu očekávat, ale nejraději bych na něj šla ještě jednou, jsem si jistá, že bych se bavila stejně výborně jako dnes. Samosebou předvídatelný děj, ale cooo není to žádný oduševnělý snímek, nad kterým je třeba hloubat. Je důležité hodnotit tento film podle žánru a myslím, že si zaslouží lepší skóre. Za sebe určitě doporučuju všem, kteří se chtějí bavit, výborně bavit, oprostit se od starostí, smát se skoro po celý děj filmu a těm, kteří nečekají kdovíjaké nečekané rozuzlení! P.S. Děkuji za čsfd projekci! :-) *** P.P.S. uživatel PEPINEC by se měl uvolnit a relaxovat ;-)(27.6.2013)

 • Rex Mundi
  **

  Vydržala som to asi do polovice (dorazil ma Vincov prejav pri metlobale), potom bolo viac než jasné, že pokračovať to bude len ďalšími obmenami už použitých scén a hepyendom, ktorý bol pre zmenu jasný ešte pred úvodnými titulkami - čiže už pri čítaní anotácie, prípadne synopsy či plagátu. Jednoducho totálne tuctová nalinkovaná komédia. Aj také občas prekvapia, pobavia či zaujmú netradičným prístupom alebo čiernym humorom - avšak to nie je prípad Stážistov.(16.12.2013)

 • PinokKio
  **

  Google si udělal radost a natočil si poněkud dlouhé firemní video se známou komickou dvojicí, která tu ale moc k smíchu není . Takže dvě hvězdičky snad jen za to, že to píšu v prohlížeči Chrome ..(23.10.2013)

<< předchozí 1 2 3 4 9 17 25 33
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace