Skyfall (2012)

Já prostě tohohle ukrajinskýho idiota nemůžu vystát. James Bond byl vždy muž gentleman s britskými rysy tak co je tohle za vocasa? Můj nejlepší Bond? Jednoznačně Pierce Brosnan! Hudba odbitá, Bondgirl která není sexy, úvodní scéna spíše nudící k smrti a vřeštící Adele které se Galové bojí protože prý spadne nebe...

Madagaskar (2005)

Nehorázně pobavilo, nasmál jsem se až mě bolela čelist. "Americký" konec ale ne neúnosný.

Madagaskar 3 (2012)

Na rozdíl od ostatních dílů chybí vtip, jednička úžasná. Až moc velký americký sentimentální konec, to mě nehorázně nasralo jak s toho udělali zase "MORÁLNÍ" kravinu. Vizuální s Katy Perry - strašný !

Život Briana (1979)

Daleko více mě chytil Svatý grál než toto židovské uskupení

Gravitace (2013)

Pouze vizuální podívaná.. Film udělaný pro propagaci nových technologií. Sandra měla velmi dobré výkony ale asi mimo kameru. Natáčení prý velice vyčerpávající.

Avatar (2009)

Vysoce přeceňované! Akorát vizuální podívaná

Lucy (2014)

Zázračná trojka která se osvědčila už při 5. Elementu se vrací! Luc Besson režie a střih, kterým mě udržel udiveného. Eric Serra který s hudbou experimentuje a daří se a kamera Thierry Arbogast! Film unesl a nepustil jako fanda "majndfaků" jsem si užil až dokonce. Samozřejmě je lehčeji zpracovaný pro širší publikum ale na konci filmu zbylo jen udivení. Scarlett se dařilo, Morgan magický, vedlejší role suprové! Pro mě nejlepší film nového desetiletí!!