Hrajeme s Alim (2015) (pořad)

Proč YTbery cpou i do televize? Stejka a Valdu už nacpali do Óčka... mám takovej pocit, že YTbeři spíše zachraňují sledovanost. | Celkově... Dávám dvě hvědičky za Rotu, Vidraila a Stejka, protože jsou to mé srdcovky, které mám ráda. Jinak mi to přijde celkem k ničemu, můžeme akorát poslouchat ten jejich "zhulený" smích.

Stopař (1986)

Myslím, že si z tohohle bereme všichni ponaučení... :)

Violetta (2012) (seriál)

Vtipné? Možná, ale mě to přijde spíš smutné. V Disney asi docházejí nápady...

Malé královny krásy (2009) (pořad) odpad!

A k čemu to je, když z těch holek vyrostou nafoukané fifleny? Jejich matky musí být trochu pošahané, ženoucí se jenom za penězi... opravdu, tahle "šou" je spíše vhodná pro zakomplexované matky a pedofily.

Lidská stonožka (2009)

Tohle nebyl horor, ani thriller... prostě to bylo jen strašně nechutný a způsobilo mi to doživotní trauma.

Kouř (1990)

Děsná hovadina, ale pro zasmání dobrá :D Zvlášť Arnoštek, ten byl na tom snad nejlepší :) A kdo by zapomněl na legendární hlášku "Je to fajn, fajn, fajn, je to fajn fajnový" :D

Kim Possible (2002) (seriál)

Vzpomínám si, když tohle běželo na německém kanále pro děcka... Togo. Tenkrát jsem to děsně žrala, ze školky jsem musela bejt co nejdřív doma, abych Kim stihla. Ve čtyřech letech mi ani zdaleka nevadilo, že to bylo v němčině, hlavně, že jí vysílali... ke Kim se občas mile ráda vracím, tvořila společně s Narutem a Sonicem můj svět.

Saw: Hra o přežití (2004)

Snad jediný díl z této série, ve kterém nejde převážně jen o to, kolik vnitřností bude ve vzduchu poletovat. Můžu říct, že v tomhle díle mi nebylo jen do zvracení, ale celou dobu mě doprovázel i strach, narozdíl od některých dalších dílů. Skvělý příběh, skvělý nápad, skvěle zrežírovaný.

Babovřesky 3 (2015)

Nejlepší díl ze všech tří. Sice to občas postrádalo logiku... ale tu nemůžeme v Troškových filmech hledat. Točí komedie, aby jsme se zasmáli, ne abychom nad tím filozofovali od rána do večera. Každopádně smála jsem se dost a ani nemůžu litovat toho, že mě do kina otec vzal, ačkoliv jsem napoprvé odmítla. Kino se chechtalo a občas nebylo ani pořádně slyšet, co kdo říkal, takže by to potřebovalo zhlédnout ještě jednou.