• Sokka_

Už jenom z těch tagů se mi chce smát..:DDD(9.5.2014)

• Kmotr76

"You're dead if you aim only for kids. Adults are only kids grown up, anyway." , řekl jednou Walt Disney. Ano Disney je mrtvý...(3.1.2014)

• tarantinolog

Toto je najhorší seriál na celom svete. Není na tom nič dobré. Trapný ale že brutálne trapný herci. Scénár ako keby ho napísala opica. Nič, nič, nič na tom není dobré. Asi sa opakujem čo? Keď to vidím mam chuť si vipichnúť oči a pretrhnúť ušné bubienky- radšej by som bol keby mi niekto strhol všetky nechty ako by som mal toto pozerať ešte raz.(25.3.2014)

• mladas16

Každý den před šestou večer se modlím ať vypadne proud.(15.3.2014)

• Bukk

Takový ten typický seriál z produkce Disney, který nenadchne, neurazí a tenhle možná ani nezabije čas. I ty písničky nestojí za moc. Ti kluci mají fakt směšné hlasy.(17.7.2013)

• LilHerak

Čím dál horší seriály, ... Na tohle už se vůbec nedá dívat, je to hloupost a pro mě to znamenalo i ztrátu času. Přehnané hraní jak ve starších filmech a strašně stupidní příběh, který je teda provázaný na další a další díl. To z toho možná dělá seriál. Podle mě tím jen vymývají dětem mozek z hlavy.(18.11.2013)

• metal.storm

To čo za telenovely začali dávať na tom Disney Channel... nech mi nikto nehovorí že to bol nápad spoločnosti Disney :/(2.5.2014)

• stefi7773

Anrgentínčania nikdy nevedeli natočiť nič, či už komédiu, alebo niečo s romantikou. S točením by mali prestať, a to myslím fakt prestať, oretože každá sračka, čo natočia, sa nedá už nie že pozerať, ale ani cítiť. Tento seriál je toho dôkazom. Ale tie tagy zabili :D(28.7.2014)

• Elis55

Herecký výkon příšerný a děj je o ničem.(16.4.2014)

• HiddenDragon

Telenovela pro mladez! To uz neni legrace, to neni ani odpad, to je primo radioaktivni toxicka hrozba obludnych rozmeru. Tohle by mela cenzura zakazat, protoze stacilo videt jeden dil a mel jsem chut rozbehnout se ksichtem proti obrazovce. Zadna pulhodina! ale 55 minut pruplachu mozku kyselinou sirovou. Bleda M. Stoessel vypada jak Drakulova devka s chlebarnou (ze by i J. Robertsova pukla zavisti) namalovanou tak, ze by ji mamka zrejme utrhla hlavu - to je asi duvod proc zije v serialu jen s otcem. Ten ocividne vylezl z nejake zatuchle diry typu "Esmeralda", a nasledoval ho zbytek dospeleho ansamblu. Vubec je s podivem, jak trapny mustr maji vsechny jihoam. serialy. Oni se to tam snad uci primo na filmove skole. Jinak nechapu ze to vypada v kazdem zaberu jak telenovela. Jedinym svetlym mistem byla pisnicka ve spanelstine. Ale kdyz se do zaberu dostala "muzska" cast zaku stredni argentinske skoly, vedle kterych by i Zac Efron vypadal jak heterosamec, v duchu jsem litoval, ze tu neni hodnoceni minus deset. Na Violettu nestaci stupnice.(14.2.2014)

• RedRose

Kde sakra v Argentíně pobrali tolik příšerných ksichtů?! Telenovela to není, protože i telenovela musí mít herce a nějak to pohromadě držet, ale tady žádní herci nejsou.....(7.4.2014)

Mladas16: Když se vždy když tohle dávají tak se modlíš aby vypli elektřinu ??? Je logické , když tě to nezajímá tak se na to nedívej , a nemodli se. Sokka: chce se ti z tagů smát ?? Nechápu proč , kdyby si viděl pár dílů tak by si zistil že tyto tagy jsou tu oprávněně. Nicméně já mám na tenhle seriál názor , že je to blbost. Ze začátku mi to přišlo stupidní a trapné , to si myslím i do teď , ale celkem dlouho se na tenhle seriál koukám , a myslím si že na odpad tenhle seriál není. Samozřejmě není dokonalý , a v každém díle je dost nudy , ale jak jsem psal , koukám se na tenhle seriál trochu delší dobu , a začíná mě bavit. Neee vtipnými , nebo skvělými scénky , ale dějem. Ty co seriál neviděli a chcou se podívat , tak se určitě neodraťte hodnocením , nebo komentáři uživatelů který viděli pár dílů. První díly budou sice připomínat nějakou debilní telenovelu , ale jak jsem psal děj není až tak špatný.(2.8.2014)

• darthvader77

Viděno pár prvních epizod a nic moc, měl jsem opravdu až příliš silné nutkání okamžitě přepnout kanál.(12.11.2013)

• unclejack

Nuž, čo sa týka Violetty musím svoj pôvodný komentár poopraviť - pochopte, pri jeho písaní som bol vysadený voči telenovelám a hoci táto vysadenosť stále pretrváva, mal by som uživateľom čsfd ponúknuť aspoň kritiku, ktorá má hlavu a pätu. Takže, po prvé, ide o telenovelu - vzťahy sa tu neustále riešia, zamotávajú a zasa rozmotávajú, takže nemá žiaden zmysel riešiť kto s kým ked aj tak po dvoch troch epizódach tento stav už neplatí. Vzľadom na to ako povrchne a laksne narábajú tvorcovia s vyznávaním citov, pričom sa nezabudnú vybúrať do každého známeho klišé vo filmárskom vesmíre, občas potrebuje divák jednoducho vypnúť od teatrálnych gest hlavnej predstaviteľky a jej dilematu v podobe Leóna či Tomása. Tu nastupujú rádoby vtipné postavy - Ramaggio, Olga, Matí, Shade - ktoré však zlyhávajú na plnej čiare. Zažiadalo by sa vyjadriť aj k piesňam, z ktorých je z môjho pohľadu najpodarenejšia úvodná znelka. Takže Violetta sa posúva do vôd Disneyho podpriemeru a v prípade, že Disney plánuje ešte nejaký podobný latino-úlet - o čom nepochybujem - rád by som zaželal divákovi seriálu pevné nervy.(26.12.2013)

• kyselej

Ani bych do sebe neřekl, že dávám tak "vysoké" hodnocení..... A taky bych do disney Channelu řekl, to, že TAK "šíleně" zprasej Disneyho jméno, to je neuvěřitelný jaký "seriály" dávaj dneska pod jeho, tak čestným a známím a úspěšným, jménem. VOLY JEDNI!!!!(2.5.2014)

• megan017

Někde ve mě stále vězí 13leta holčička, protože to pravidelně sleduji. Já se na to dokonce i těším! Je to stupidita, přehnaně černobílá, typické znaky telenovely. Mladí herci jsou nadaní, ovšem ne na herectví. Postava Ludmili je typický znak absolutně nulového hereckého talentu. Když zpívá, tak je znatelné, že je Mercedes(herečka) milá dívka. No, je to někdy vyloženě trapné, už jen pro tupé postavy a herecké výkonny, ale koukat se na to můžu. Leonetta a Tomila forever. Já se na tu stupiditu prostě musím dívat!(11.7.2014)

• Tomik00

Kam na to ti tvůrci chodí. To musí být asi denně zfetovaní, aby něco takového vymysleli! :D(19.3.2014)

• Todd_Hewitt

To se nedá, a to mám Disney Channel rád. Ale tohle je trapas.(9.4.2014)

• kerkulka

chce se mi umřít...(20.4.2014)

• mckika

Určite to bude jeden z najpozeranejších seriálov na dizney channel. Taký typický tahač na dievčatá.(22.11.2013)

<< předchozí 1 2