• Kmotr99

"You're dead if you aim only for kids. Adults are only kids grown up, anyway." , řekl jednou Walt Disney. Ano Disney je mrtvý...(3.1.2014)

• mladas16

Každý den před šestou večer se modlím ať vypadne proud.(15.3.2014)

• Bukk

Takový ten typický seriál z produkce Disney, který nenadchne, neurazí a tenhle možná ani nezabije čas. I ty písničky nestojí za moc. Ti kluci mají fakt směšné hlasy.(17.7.2013)

• LilHerak

Čím dál horší seriály, ... Na tohle už se vůbec nedá dívat, je to hloupost a pro mě to znamenalo i ztrátu času. Přehnané hraní jak ve starších filmech a strašně stupidní příběh, který je teda provázaný na další a další díl. To z toho možná dělá seriál. Podle mě tím jen vymývají dětem mozek z hlavy.(18.11.2013)

• HiddenDragon

Telenovela pro mladez! To uz neni legrace, to neni ani odpad, to je primo radioaktivni toxicka hrozba obludnych rozmeru. Tohle by mela cenzura zakazat, protoze stacilo videt jeden dil a mel jsem chut rozbehnout se ksichtem proti obrazovce. Zadna pulhodina! ale 55 minut pruplachu mozku kyselinou sirovou. Bleda M. Stoessel vypada jak Drakulova devka s chlebarnou (ze by i J. Robertsova pukla zavisti) namalovanou tak, ze by ji mamka zrejme utrhla hlavu - to je asi duvod proc zije v serialu jen s otcem. Ten ocividne vylezl z nejake zatuchle diry typu "Esmeralda", a nasledoval ho zbytek dospeleho ansamblu. Vubec je s podivem, jak trapny mustr maji vsechny jihoam. serialy. Oni se to tam snad uci primo na filmove skole. Jinak nechapu ze to vypada v kazdem zaberu jak telenovela. Jedinym svetlym mistem byla pisnicka ve spanelstine. Ale kdyz se do zaberu dostala "muzska" cast zaku stredni argentinske skoly, vedle kterych by i Zac Efron vypadal jak heterosamec, v duchu jsem litoval, ze tu neni hodnoceni minus deset. Na Violettu nestaci stupnice.(14.2.2014)

• tarantinolog

Toto je najhorší seriál na celom svete. Není na tom nič dobré. Trapný ale že brutálne trapný herci. Scénár ako keby ho napísala opica. Nič, nič, nič na tom není dobré. Asi sa opakujem čo? Keď to vidím mam chuť si vipichnúť oči a pretrhnúť ušné bubienky- radšej by som bol keby mi niekto strhol všetky nechty ako by som mal toto pozerať ešte raz.(25.3.2014)

• RedRose

Kde sakra v Argentíně pobrali tolik příšerných ksichtů?! Telenovela to není, protože i telenovela musí mít herce a nějak to pohromadě držet, ale tady žádní herci nejsou.....(7.4.2014)

• unclejack

Teeeeeeeeeeeeeeentelenovela s jej najklasickejšími znakmi - neopätovaná láska, delenie na kladné a záporné postavy ktoré nemôže spochybniť ani ignorantus naturalis, rýchle slovné výmeny typické pre španielčinu. Vykrádame všetky známe klišé, samozrejme.(26.12.2013)

• darthvader77

Viděno pár prvních epizod a nic moc, měl jsem opravdu až příliš silné nutkání okamžitě přepnout kanál.(12.11.2013)

• Tomik00

Kam na to ti tvůrci chodí. To musí být asi denně zfetovaní, aby něco takového vymysleli! :D(19.3.2014)

• Todd_Hewitt

To se nedá, a to mám Disney Channel rád. Ale tohle je trapas.(9.4.2014)

• Elis55

Herecký výkon příšerný a děj je o ničem.(16.4.2014)

• kerkulka

chce se mi umřít...(20.4.2014)

• mckika

Určite to bude jeden z najpozeranejších seriálov na dizney channel. Taký typický tahač na dievčatá.(22.11.2013)

• fedyn

hvězda za pěkný holky(23.4.2014)

• anousek

No co k tomu dodat. Viděla jsme jeden díl a dost. Herecké výkony nic moc a zápletka trochu směšná. Jeden klad to má a to, že tam jsou občas vtipné scény, průměrný zpěv a docela dobré taneční pohyby. Jinak nic.(11.11.2013)

• xxxLussyxxx

na DCH To prezentujou jako velký hit...Nechápu proč. Je to spíš velký odpad než hit. Možná by to mělo úspěch, kdyby z toho udělali film. Viděla jsem asi pět dílů a všechny byly nudné! Úplně plno zbytečných scén. Nějaká taneční skupinka dostala hned v prvním nebo druhém díle pracovat společně na nějaké choreografii a oni to řešili i v dnešním dílu! Není normální řešit kravinu pět dílů! Jednu hvězdičku dávám aspom sympatické hlavní herečce. Toť vše.(22.11.2013)

Příjde mi to jak kdyby chtěli napodobit seriál Rebelde jinak je to v pohodě seriál . Má to být hlavně pro děti a těm se to určitě líbí , tak proč ne ? Hudba není vůbec špatná a taky se tam najde v každým díle spousty vtipných hlášek .(15.12.2013)

• ernesta9

Mě to prostě baví...(19.12.2013)

• SunnyToby

Nic hloupějšího jsem ještě neviděla.(25.12.2013)

<< předchozí 1 2