Komentáře uživatelů k TV seriálu (49)

• Sokka_

Už jenom z těch tagů se mi chce smát..:DDD(9.5.2014)

• hhannie

Prostě klasická telenovela. Člověk se u toho občas alespoň pobaví. :-)(1.5.2015)

• MichelSmith

No čo dodat... To ako vážne? Videl som nechtiac 20 častí v rámci čakacej lehoty na operáciu šedého zákalu kombinovanú s posttraumatickou korekciou lobotomického defektu s tým že je to Hanna Montana... Cítim sa znásilnený,podvedený,invalidne spláchnutý a odkopnutý! Miley je len jedna!(9.12.2014)

• Sammya

Náhodou, já se u toho dobře bavím, samozřejmě, je to strašný seriál, ale když na to chvilku koukáte, musíte koukat dál, i když prostě víte, jak je to špatný. Není to nic jiného než jakákoli jiná latinskoamerická telenovela, akorát s víc teenagerama než obvykle. Když se vám v noci nechce spát, je to lepší než Volejte věštce.(3.2.2015)

• Kmotr76

"You're dead if you aim only for kids. Adults are only kids grown up, anyway." , řekl jednou Walt Disney. Ano Disney je mrtvý...(3.1.2014)

• metal.storm

To čo za telenovely začali dávať na tom Disney Channel... nech mi nikto nehovorí že to bol nápad spoločnosti Disney :/(2.5.2014)

• tarantinolog

Toto je najhorší seriál na celom svete. Není na tom nič dobré. Trapný ale že brutálne trapný herci. Scénár ako keby ho napísala opica. Nič, nič, nič na tom není dobré. Asi sa opakujem čo? Keď to vidím mam chuť si vipichnúť oči a pretrhnúť ušné bubienky- radšej by som bol keby mi niekto strhol všetky nechty ako by som mal toto pozerať ešte raz.(25.3.2014)

• Bukk

Takový ten typický seriál z produkce Disney, který nenadchne, neurazí a tenhle možná ani nezabije čas. I ty písničky nestojí za moc. Ti kluci mají fakt směšné hlasy.(17.7.2013)

• LilHerak

Čím dál horší seriály, ... Na tohle už se vůbec nedá dívat, je to hloupost a pro mě to znamenalo i ztrátu času. Přehnané hraní jak ve starších filmech a strašně stupidní příběh, který je teda provázaný na další a další díl. To z toho možná dělá seriál. Podle mě tím jen vymývají dětem mozek z hlavy.(18.11.2013)

• Elis55

Herecký výkon příšerný a děj je o ničem.(16.4.2014)

Mladas16: Když se vždy když tohle dávají tak se modlíš aby vypli elektřinu ??? Je logické , když tě to nezajímá tak se na to nedívej , a nemodli se. Sokka: chce se ti z tagů smát ?? Nechápu proč , kdyby si viděl pár dílů tak by si zistil že tyto tagy jsou tu oprávněně. Nicméně já mám na tenhle seriál názor , že je to blbost. Ze začátku mi to přišlo stupidní a trapné , to si myslím i do teď , ale celkem dlouho se na tenhle seriál koukám , a myslím si že na odpad tenhle seriál není. Samozřejmě není dokonalý , a v každém díle je dost nudy , ale jak jsem psal , koukám se na tenhle seriál trochu delší dobu , a začíná mě bavit. Neee vtipnými , nebo skvělými scénky , ale dějem. Ty co seriál neviděli a chcou se podívat , tak se určitě neodraťte hodnocením , nebo komentáři uživatelů který viděli pár dílů. První díly budou sice připomínat nějakou debilní telenovelu , ale jak jsem psal děj není až tak špatný.(2.8.2014)

• mladas16

Každý den před šestou večer se modlím ať vypadne proud.(15.3.2014)

• kerkulka

chce se mi umřít...(20.4.2014)

• stefi7773

Anrgentínčania nikdy nevedeli natočiť nič, či už komédiu, alebo niečo s romantikou. S točením by mali prestať, a to myslím fakt prestať, oretože každá sračka, čo natočia, sa nedá už nie že pozerať, ale ani cítiť. Tento seriál je toho dôkazom. Ale tie tagy zabili :D(28.7.2014)

• Ydrosten

Páč mám dceru, která je cílová skupina ( jo taková ta trhlá poberťačka - mám s ní svatou trpělivost no ) tak jsem nucen občas podobné výtvory shlédnout. Disney Waltr se v hrobě obracet musí a kdyby nezemřel dřív než se JEHO studio změnilo ve stoku a žumpu nejhoršího kalibru, chrlícího jeden výkal za druhým, určitě by ho z toho ranila mrtvice. Aneb na Disneyho odkaz serme, hlavně že vyděláme na vymytých mozcích amerických idiotů. PS : nevím po kolika dílech to vzdala pro nezáživnost moje dcera, ale byl jsem za to moc rád. Začala se dívat na něco jiného, co má alespoň děj a není to prvoplánovaně určeno ke snížení inteligence daných cílových skupin.(13.10.2014)

• HiddenDragon

Telenovela pro mladez! To uz neni legrace, to neni ani odpad, to je primo radioaktivni toxicka hrozba obludnych rozmeru. Tohle by mela cenzura zakazat, protoze stacilo videt jeden dil a mel jsem chut rozbehnout se ksichtem proti obrazovce. Zadna pulhodina! ale 55 minut pruplachu mozku kyselinou sirovou. Bleda M. Stoessel vypada jak Drakulova devka s chlebarnou (ze by i J. Robertsova pukla zavisti) namalovanou tak, ze by ji mamka zrejme utrhla hlavu - to je asi duvod proc zije v serialu jen s otcem. Ten ocividne vylezl z nejake zatuchle diry typu "Esmeralda", a nasledoval ho zbytek dospeleho ansamblu. Vubec je s podivem, jak trapny mustr maji vsechny jihoam. serialy. Oni se to tam snad uci primo na filmove skole. Jinak nechapu ze to vypada v kazdem zaberu jak telenovela. Jedinym svetlym mistem byla pisnicka ve spanelstine. Ale kdyz se do zaberu dostala "muzska" cast zaku stredni argentinske skoly, vedle kterych by i Zac Efron vypadal jak heterosamec, v duchu jsem litoval, ze tu neni hodnoceni minus deset. Na Violettu nestaci stupnice.(14.2.2014)

• Colby Sawyer

Odpad jak se patří po třech dílech to měli ukončit.(3.9.2014)

• Yarwen

Telenovela pro děti a mládež - ech, zlatá Vega s Magionem...(29.3.2015)

• unclejack

Nuž, čo sa týka Violetty musím svoj pôvodný komentár poopraviť - pochopte, pri jeho písaní som bol vysadený voči telenovelám a hoci táto vysadenosť stále pretrváva, mal by som uživateľom čsfd ponúknuť aspoň kritiku, ktorá má hlavu a pätu. Takže, po prvé, ide o telenovelu - vzťahy sa tu neustále riešia, zamotávajú a zasa rozmotávajú, takže nemá žiaden zmysel riešiť kto s kým ked aj tak po dvoch troch epizódach tento stav už neplatí. Vzľadom na to ako povrchne a laksne narábajú tvorcovia s vyznávaním citov, pričom sa nezabudnú vybúrať do každého známeho klišé vo filmárskom vesmíre, občas potrebuje divák jednoducho vypnúť od teatrálnych gest hlavnej predstaviteľky a jej dilematu v podobe Leóna či Tomása. Tu nastupujú rádoby vtipné postavy - Ramaggio, Olga, Matí, Shade - ktoré však zlyhávajú na plnej čiare. Zažiadalo by sa vyjadriť aj k piesňam, z ktorých je z môjho pohľadu najpodarenejšia úvodná znelka. Takže Violetta sa posúva do vôd Disneyho podpriemeru a v prípade, že Disney plánuje ešte nejaký podobný latino-úlet - o čom nepochybujem - rád by som zaželal divákovi seriálu pevné nervy.(26.12.2013)

• RedRose

Kde sakra v Argentíně pobrali tolik příšerných ksichtů?! Telenovela to není, protože i telenovela musí mít herce a nějak to pohromadě držet, ale tady žádní herci nejsou.....(7.4.2014)

<< předchozí 1 2 3