23 (2007)

Po zkouknutí filmu jsem přemýšlel kde je chyba. Po delší době dumání jsem vyloučil skvělý herecký výkon Jima Carreyho poměrně dobrou zápletku i zajímavou kameru. Možná jsem nedosáhl ke správnému verdiktu, ale myslím si, že scénář byl dost odfláknutý a kdyby byl lépe propracovaný, výsledek by byl jistě jiný. Režie Joela Schumachera mi je stále cizí a prostě se mi nezamlouvá, ale to by byl příliš subjektivní důvod k neúspěchu filmu 23. Proto můj verdikt zní: Podělaný scénář! Obrovská škoda

Tělo na tělo (2002)

Už jsem koukal na filmy,které byly hovadský,ale pobavil jsem se. Tohle ten případ nebyl. Je to tak hovadský až jsem se nudil. A to i přesto, že Lucy Liu je má oblíbená herečka a Antonio Banderas oblíbený herec. Zbytečný film....a to naprosto.

Čtyři pokoje (1995)

Jak už tu bylo řečeno několikrát,první dvě části filmu jsou šílený. Vůbec jsem nepochopil co tim chtěli oba autoři říct a čím chtěli zaujmout. Zato další dva díly jsou super.Antonio Banderas či Quentin Tarantino svoje role záhráli naprosto senzačně. I přes první dva příběhy tento film docela doporučuju.

Jáma a kyvadlo (1961)

Upřímně jsem byl trošku zklamaný. Poea mam moc rád a čekal jsem opravdu mimořádnou podívanou. Avšak hned první půlka filmu mi přišla šíleně nudná až poslední část byla strhující. Aspoň Vincent Price byl parádní:-)

Páter Thomas (1980)

Horror to není vůbec špatný,nadruhou stranu chápu ty,kteří ho ohodnotily pouze jednou či dvěmi hvězdičkami. Těm, kteří horrory sledují pouze okrajově,film musel připadat jako nehorázná blbost. Ti,kteří však horrory zbožňují zas film připadne jako naprosto senzační. Nechybí v něm nic co by správnému horroru nemělo chybět. Já jsem tak někde napůl. Trochu mi vadila roztříštěnost filmu na jednotlivé scény. Celkový dojem jemně nadprůměrný.

Joey (2004) (seriál)

Nástupce přátel už není takovou srdcovou záležitostí, ale humor ani pár milých scénech i tak nechybí. Nové postavy jako je Gina nebo Jimi jsou také sympatické a zajímavé a nepostrádají charisma. Mě Joey potěšil! Škoda, že zůstalo jen u dvou sérií.

Pelíšky (1999)

Nejlepší česká komedie posledních 20let!!! A jedna z nejlepších vůbec. Hřebejkův naprostý vrchol! Hřebejkovi se podařilo obsadit role vynikajícími herci,především již zesnulí Jiří Kodet svou postavu stvárnil nezapomenuelným způsobem a byl za to poprávu obměněn. Pelíškovské hlášky už také dávno zdomácněly. Hřebejk i přes další kvalitní filmy, jakými jsou Musíme si pomáhat či Pupendo,Pelíškovské kvality nedosáhl. Uvydíme jestli se mu to v budoucnu podaří. Přeji mu to!

Cesta z města (2000)

Poměrně pěkný film o útěku ze všedního městského života.

Zahradník (2006)

Tento rádoby horror je i na české poměry hooodně mizerný. Herci-neherci,scénář patrně vymýšleli na place a celkový nápad je nulový. A to že je interaktivní moc výsledek nezlepší.Stejně nic divák nakonec neovlivní.bída

Poslední prázdniny (2006)

NIjak objevná, zato milá komedie,na kterou se mi pěkně koukalo. Latifah mě výkonem moc potěšila. Vzhledem k tomu,že jsem z K.Varů kde se film natáčel,tak k němu mám blízko. Koukat na Vary ležící v horách, byl zvláštní pohled:-)