Den poté (2004)

Den poté není vůbec špatný film. Triky kvalitní,děj napínavý,akce nechybí a přesto se na něj podruhé asi nikdy nepodívám...

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Pro mě osobně to je ještě víc než dokonalý sitcom,pro mě to je srdeční záležitost.Na Listerovi a jeho společnících jsem vyrůstal. A jejich hláškami se celý život bavil. Mám strach,že nic tak senzačního už britská televize nevyprodukuje:-(

Resident Evil (2002)

Jedna z nejlepších herních adaptací. Od tohoto filmu jsem si i oblíbil Millu Jovovich. Některé scény jsou naprosto parádní. Např.na začátku jak přichází první zombie a vleče za sebou sekeru.

300: Bitva u Thermopyl (2006)

Vizuálně dokonalý film!...to je však asi vše co nabízí. Trošku škoda.

Temný anděl (1990)

Kapička originality v moři průměrnosti. Tak by se dal označit v souhrnu tento film. Lundgren jako vždy hraje bídně a s ostatními herci je to podobné.

Invaze (2002) (TV film)

Byl jsem a vždy budu fanouškem Bruce Campbella. Takže je pro mě nutnost shlédnout všechny jeho filmy. I ty slabší. Tento k nim rozhodně patří. Není to nijak nápadité ani příliš zábavné,ale přežít se to dá.

Útěk z L.A. (1996)

Parádní béčko v podání parádního režiséra. Co více dodat!

Dracula (1992)

Skvěle natočený film. Žádná béčková zábava,ale kvalitně a nápaditě natočený klasický horror. Coppola zde opět ukázal své kvality.Skvělé!

Kolja (1996)

Kolja mi nikdy moc neseděl a moc nechápu jeho ohlas v zahraničí. Zdeněk Svěrák hraje jako obvykle příjemně a mile, ale to je tak vše.

Hairspray (2007)

Hrůza a děs. Americká přeslazená zhovadilost nejvyššího kalibru. Jenom ten Travolta byl na jedničku:-)