Papírový dům (Netflix verze) (2017) (seriál)

Plnotučných 5. Nějakou mušku to občas má, ale celkově je to vynikající. Španělština mě bavila a Berlín je prostě Bůh!

Zlý časy v El Royale (2018)

Kapitolování, trocha 4 pokojů, náznak Jackie Brownové, pokus o originální Soundtrack, jedna scéna z několika perspektiv.. už chyběl jen záběr z kufru auta na sklánějící se postavy a vykradení Quentina bylo komplet. To se mi teda pranic nelíbí. Nápad dobrej, ale hodně nedotaženej.

Dumbo (2019)

No, nevím jestli to dnešní prcky, zvyklý na efekty všeho druhu, nějak ohromí nebo zaujme. Nemělo to napětí, kouzlo a ani Burtonovo rukopis. Nebýt Keatona a Evičky s tím jejím pohledem, asi bych nedokoukal. Nejvtipnější byl nakonec cynickej bankéř. Ušmudlaný tři.

Robin Hood (2018)

Jasně, na začátku řekneme “zapomeňte všechno, co znáte”, “nebudu vás nudit historií” a natočíme rádoby líbivou, slabosuchou sra*ku pro týnejdžry s přehnanými účesy, kostýmy a střelnými zbraněmi, hlavně že je to jako cool. Zoufalost. A ty digitální honičky na koních jsou až směsný. Kevina jen tak někdo nepřekoná, jdu mu zvednout rejtynk

Zelená kniha (2018)

Jo, bylo to fajn, ty dvě hodiny utekly jako voda, kluci to zahráli skvěle, mělo to úsměvný i smutný chvilky..fakt hezkej film, co neurazí a ještě podle skutečnosti. Ale Oskara za nejlepší film roku??? Jděte do řiti! Aby jste se z těch jakkoliv barevných a orientovaných menšin nepos*ali!!!

Heavy Trip (2018)

Občas trochu drhlo tempo, ale jinak zábava.

Aquaman (2018)

Verbal forever 🤘😄

Mamma Mia! (2008) odpad!

10 minut stačilo. Bliju

Šílení kanibalové (2016)

Nápad a potenciál dobrej, začátek ostrej jako břitva (nebo spíš pilka), ale pak to vyšumí dovytracena. Bohužel straaašne pomalu. A casting mi hlava fakt nebere.

Proti vlastní krvi (2016)

Mohlo to být lepší, mohlo to nějak skončit, ale vlastně by to pak nebylo ono. Zajímavá sonda mezi UK bílý cigoše, kde je starej na zabití a mladej to má marný. Fassbender super tepláky :)