Rychle a zběsile (2001)

Perfektní film a ve své době snad jedíný(kvalitní), který dokázal nadchnout automobilového fanouška. Příběh z prostředí závodů, krásných aut, propletený zlodějinou a ženami. Naprosto nepřekonatelné herecké obsazení, Vin Diesel a Paul Walker do tohoto příběhu dokonale zapadají, až si v některých chvílich automobilový fanda přál, být součástí tohoto filmu. Dokonale navnadí diváka ke zhlédnuti celé série FaF.

Marley a já (2008)

Perfektní film na víkendové odpoledne, není nijak dějově náročný, ale přesto vás vtáhne takovým způsobem, že téměř každý ke konci upustí slzu. Herecké obsazení je velice dobře zvoleno, Aniston a Wilson děj doplňují svým vlastním kouzlem a příběhu dodávají na reálnosti, nejspíš i diky nim, vás příběh na konci donutí k slzám.

V zajetí démonů (2013)

James Wan a jeho dokonalý smysl pro hororové filmy se zde opět nezapře. Poctivá atmosféra 70.let podkreslená dokonalým hudebním zpracováním mě nenechala vydechnout a to od samého začátku, až do konce tohoto snímku. Žádné krveprolití, scény plné efektů, prostě horor o hře zvuků, lekaček a perfektního hereckého obsazení doplněného umem Jamese Wana.

Saw: Hra o přežití (2004)

Horor, který mě naprosto vtáhl do děje a v podstatě do hry, svým zvratem a tím, jak napínavý múže být horor, plný krve a hrůzy. Zvukové zpracovaní tohoto filmu spolu s větou “I want to play a game” se mi vrylo do paměti. Dokonalá atmosféra, kterou doplňuje skělý John Kramer(Jigsaw) a jeho loutka(Billy The Puppet). To vše v rukách Jamese Wana dělá z tohoto hororu absolutní špičku. GAME OVER.