Little Favour (2013)

Čtyři hvězdičky dávám za vizuální stránku (je to prostě čisté, líbí se mi to) a za hudbu u titulků. Celkově jsem se na to musela podívat třikrát než mi to sakra došlo, protože jsem se nemohla na děj nějak soustředit - nebo jsem v něm spíše zbytečně hledala něco hlubšího. Bet to nezachránil. No ale co, film samotný měl stejně jen nějakých 15 minut.

Star Trek: Do temnoty (2013)

Co to udělali s mým milovaným Star Trekem?! Ne. Prostě ne. Taky mám ráda Cumberbatch(e). Ale v tomhle NE. Je to tříhvězdičková komedie s usmívající se Enterprise.

Kuky se vrací (2010)

Roztomilé a milé. Být dítě, pláču pro malého Kukyho a chci ho domů. Takže film vzbuzoval drobný úsměv a vyvolával vzpomínky na dětství...je kouzelný a miloučký, s typickým svěrákovským humorem. ...Na chlapci v hlavní roli je taaak zjevné, že je to mladý Svěrák! Pochytil tolik tatínkových gest, vyjadřování a podobně...a nemyslím, že je to na škodu. :) ...Kukyho by ovšem mohl dabovat někdo jiný...nebo možná nikdo.

Sherlock (2010) (seriál)

Po dlouhé době jsem opět nadšená a natěšená na další každou epizodu (třebaže si BBC s fanoušky nepěkně zahrává. :( ) ...I když je mým oblíbeným Sherlockem Jeremy Brett, B. Cumberbatch byl opravdu skvělá volba. Spojení moderní technologie a klasiky v tomto případě vyšlo dokonale, hudba podtrhující atmosféru, drobné popisky, které se objevují v průběhu dílu jsou výborné (když už se nechystáme sami od sebe...:D) a volba herců je výborná. (Chudák Watson. :D) Zasloužených pět hvězdiček. nemám co vytknout. (!!!)

Narušení (1999)

Úžasný film. Úžasný herecký výkon angeliny jolie. A Wiona je prostě sympaťačka. :)

Michael Jackson's This Is It (2009)

Vzpomínka na Michaela...V tomto filmu jde vidět jak milý člověk to vlastně byl, jeho neustálé ,,God bless you" bylo taaak roztomilé tím jeho jemným hlasem...vypadalo to, že na pódiu stáli dva lidé, jeden Michael, který zpíval naprosto stejně jak to známe z jeho desek a druhý, ten milý, který by se pro ostatní rád rozkrájel...

Poslední dům nalevo (2009)

Sara Paxton byla dobrá. Jinak to nemělo s hororem co dočinění, jen čistý hnus a krev. To jsem se rovnou mohla jít podívat na patologii, fakt že jo. Fuj.

Kagen no cuki (2004)

Mangu sice neznám, ale tohle se mi líbilo...A faninky, hraje tam HYDE!!!! :D lepší *** :)