Top Gun: Maverick (2022)

Famózní záležitost včetně plno odkazů na jedničku, uz začátek a podtitulkové záběry s Danger Zone vyvolávají mrazení a úsměv na tváři , který přetrvává az do titulků na konci :)

Dům na samotě (2022) (TV film)

Hrozná kravina, kde polovina věcí nedává absolutně žádný smysl, logika děje na úrovni frontální lobotomie a postupy policie ještě hůř... Česká televize opět boduje.

Vražedné stíny (2022) (TV film)

První díl ještě jakž takž, ale ten druhý to totálně pohřbil. Jednání postav nedává žádný smysl, uvěřitelnost nula... Jedna hvězda za Fingera.

Není čas zemřít (2021)

No... Něco mezi 3 a 4. Od finále jedné éry jsem čekal rozhodně více, než rodinné melodrama a snad nejméně výrazného záporáka všech 5 dílů. Scénář má tolik děr, že ani přepálené akční scény ve stylu Serbuan Maut to rozhodně zachránit nemůžou. Jsem zvědav, s čím přijde nový (nová ) 00 příště .

Země potomků (2021)

KVIFF 2021. Za mě dobrý, výborná atmosféra a herecké výkony. Jen se to trochu táhne...

Prvok, Šampón, Tečka a Karel (2021)

Nejlepší domácí produkce za hodně dlouhou dobu. Vtipné i mrazivé zároveň, ale přitom velmi civilní a uvěřitelné... Potěší camea snad všech současných herců :)

Rytíři spravedlnosti (2020)

Tuhle směs akce, myšlenky a černého humoru umí takhle dokonale opravdu asi jen tihle seveřani.

Ví o tobě (2021) (seriál)

Masakrozni konec tedy.... Brrr

Princezna ze mlejna (1994)

Ještě teď mám osypky z těch hereckých výkonů... Ale chápu, že dětem se to asi líbí.