Skutečný genius (1985)

Ve své době to musel být hit. Skvělá hudba, humor ,cool herci ,dobrodružství. Teď po letech z toho cítím opravdu poctivý osmdesátkový feeling. Pořád se mi to líbí.

Saturday Night Live (1975) (pořad)

Nekonečná studnice humoru. Mnoho slavných a známých herců si zahrálo v S.N.L. a některé scénky jsou legendární! Existuje i jako Youtube kanál.

Beer Story (2005) (amatérský film)

Ano, amatérské video. První film Martina Pohla. Viz MoRTy.

Bojovali za vlast (1975)

Roku 1975 byl, natočen film: Bojovali za vlast. Dnes v květnu 2016 mohu popsat pocity z tohoto filmu. Dramatické a surové dílo, natočené scény jsou opravdové (výbuchy, pohyb tanků, nálety a exploze) a natočené filovou kamerou. Zajímavé jsou i scény ve kterých vojáci mluví a jednají. Zajímavé dílo v pohledu na válku a hrdiny. Také je film totálně pro Sovětský ale to je částečně důvod proč je tak vyjímečný.

Bláznivá dovolená (2015)

Čekal jsem velký propadák ale byl jsem celkem příjemně překvapen. Samozdřejmě je ve filmu hromada trapností chtěných i nechtěných ale celkem slušná Griswoldovská zábava. Některé vtipy stály opravdu za to!

Triangle (2009)

Film který si můžete pouštět pořád dokola, ne ani tak proto že je to taková zábava, ale prostě to tak dává smysl. :-) No fakt.

The Battery (2012)

Nezávislý horor natočený s minimem prostředků, ale celkově zajímavý a hlavně originální. Trochu jiný zombie film.

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Špičková filmová zábava (pokud vidíte ve velkém kině). Opravdu není tomuhle filmu moc co vytknout. Naprostá esence hvězdných válek a dokonce i 3D které poslední dobou nemám příliš v lásce tomuhle filmu sedne a přidává na kvalitě.

Vražedný aerobic (1986)

Pravděpodobně jeden z nejhorších filmů který jsem měl možnost vidět. Od mého hodnocení ODPAD ho zachraňuje nechtěný humor daný celkovou blbostí, hereckými kvalitami a také sexizmus nejhrubšího zrna což působí opravdu vtipně. Už samotný název je boží. Prostě ultra debilní až vtipný film. Současné hodnocení 59% je naprosto neopodstatněné. Chápu že vidět se simultáním komentářem na festivalu otrlého diváka to musel být skvělý zážitek, ale film patrně dostal hodnocení za něco jiného než představuje.