American Horror Story - Sousedi za všechny peníze (2017) (epizoda)

Konečně se něco začalo dít! Z Ally je (díky bohu) odvážnější žena, která se jen neschovává za svou lesbickou partnerku, ale dokáže se svému nepříteli postavit čelem. Jen tak dál! :)

American Horror Story - Neboj se tmy (2017) (epizoda)

Upřímně jsem doufala v něco víc, ale prozatím se mi dostalo jenom pohledu na jedince s coulrofobií, který poblázněně běhá po baráku a křičí. Uvítala bych více prostoru pro sourozence Andersonovy.. snad se jim ho brzy dostane.

Buchty a klobásy (2016)

Tak tohle jsem ještě nežrala.. :D Všudypřítomná nadrženost a sprostá slova mě nečekaně překvapily a nejednou dovedly k nevěřícným pohledům.

Přeludy (2015)

Líbí se mi, jak se romantická idylka prolíná s lehce děsivými vizemi Eveleigh. Jsem ráda, že se nejednalo o přízraky z minulosti a celý děj se netočil kolem toho, jak se hlavní hrdinka snaží zjistit historii domu, ale že příčina toho všeho se skrývala trochu někde jinde. Není to horor, z kterého by jste bláznili strachy, ale pro mě to byla příjemná podívaná se strašidelným nádechem. :)

Odebrat z přátel (2014)

Celý film se odehrává na obrazovce počítače, což působí poněkud neobvykle, ale jsem ráda, že děj se z monitoru nepřesenul, protože by to nejspíš celý film a atmosféru pokazilo. Vůbec jsem neměla problém na obrazovce zůstat a reakce postav byly k vidění přes webku. Tajemný nezvaný návštěvník, mrtvá spolužačka, parta puberťáků s kupou provinilých tajemství, naštvaný duch.. Game on! Porušení pravidel, lež,.. nesmíš zavěsit! Jinak? Smrt! A pěkně ošklivá.. Příběh si mě udržel a já s očekáváním sledovala každou vteřinu a byla zvědavá, jak se to dál vyvine. Rozhodně svého času nelituji a filmík hodnotím kladně a doporučuji.

The Devil's Carnival (2012)

Jsem velký fanoušek filmu "Repo! The Genetic Opera" a na "The Devil's Carnival" jsem byla velmi zvědavá. Avšak dostavilo se velké zklamání a tento film nesahá Repu pomalu ani po paty..

Satan přichází (2016) (seriál)

Na Damiena jsem se velmi těšila a věřila, že bude aspoň z poloviny tak dobrý jako Bates Motel. Začátek mě oslovil, protože to bylo něco jiného. Bohužel, postupně tento seriál své kouzlo ztratil a sérii jsem dokoukala z pouhé zvědavosti. Pomalu žádná akce, samé kecání a finále, kdy už konečně začínaly být pořádně využívány temné síly, mi také přišlo jako ztráta času. Vůbec se nedivím, že se Damien 2. série nedočká, protože by to byla pouhá slátanina. Docela mě mrzí, že námět s tak skvělým potenciálem byl promarněn.

Procitnutí (2011)

Začátek se mi strašně líbil a navnadil mě na (minimálně) nadprůměrný film. Nadšení mě bohužel během první třetiny opustilo a celý příběh pomalu sklouzával dolů a ztrácel na hodnotě. Místy byla navozena pěkná strašidelná atmosféra, ale ve výsledku člověk není nadšený ani uražený. Hodnotím průměrem a je škoda, že to má nevyužitý potenciál.

Babadook (2014)

Už od začátku filmu jsem toho malého nevychovaného spratka nesnášela a doufala jsem, že si ho Babadook, co nejdřív odnese. Jeho chování mě stále rozčilovalo a měla jsem ohromnou chuť ho zabodnout sama. Strašák nebyl vůbec děsivý na rozdíl od Sama a určitě by se dal využít lépe.. nebo se vůbec nesnažit o horor, na bubáka se vykašlat a zůstat u zaměření na psychické vypětí, které film na mě místy přenášel. Matku by vůbec nemusel posednout nějaký Babadook, aby měla chuť ho sejmout sama. Pokud příběh nabral děsivější atmosféru, následně byla zničena. Četné záběry na věčně ospalou matku mě místy otravovaly a samotný závěr příběhu pobavil. Ačkoliv film není špatný, měla jsem jiná očekávání a nejspíš proto mě tak zklamal. Možná by si zasloužil více hvězdiček, ale nemám z něj tak dobrý pocit.