Babovřesky 3 (2015)

Žalostnější už to snad ani být nemohlo. Po několika minutách jsem si přála, aby mé utrpení už skončilo. To, co vycházelo hercům z úst, by mělo vycházet poněkud jiným otvorem. Marné pokusy o humorné scény. A co se týče konce .. to mě už vážně dorazilo! Lituji peněz a času, co jsem do toho vrazila. Hvězdička za "kachní nemoc" a "zhuleného křečka" (a i tak jsem moc mírná).

Babovřesky (2013)

Zarazilo mě opravdu velmi nízké hodnocení. Babovřesky jsem shlédla několikrát a podle mě si zaslouží lepší ohlas. Ano, není to nic světoborného a v hlavní roli jsou ukecané báby, které zdrbnou, co se dá. Na druhou stranu je tu však dost komických scén a hlášek. Posledních 40 minut mě už poměrně nudilo, ale přesto nemám chuť film zmačkat a zahodit do nejbližšího odpadkového koše.

Hlavně nezávazně (2011)

Důvodem pro shlédnutí byl můj miláček Ashton Kutcher, ale bohužel ani ten to nezachránil. Námět stejný jako u Friends with Benefits, ale zpracování mnohokrát horší. Romantika mizivá a smát se nebylo čemu (pokud člověk není zrovna pod vlivem alkoholu nebo drog, nemá šanci). Konec jsem si po půl hodině vydedukovala sama a televizi nevypnula jen kvůli rozkošné prezentaci Ashtonova těla. Mrzí mě, že tak skvělý herec se objevil v tak stupidním filmu, jež je horší kopií již zmíněného filmu Friends with Benefits.

Chata v horách (2012)

Z počátku jsem si říkala: „Pff, další ''originální'' zombie film". Ale neměla jsem zrovna nic jiného v zásobě, tak jsem se obrnila a vrhla se na to. A ejhle, došlo k několika zvratům, které jsem nečekala (jako že je to celé naplánované a že přijdou zrovna zombíci, je pouhá náhoda) a obzvlášť mě zaujala místnost, kde si všechny ty příšery udržovali v klecích jako mazlíčky (jak sladké). Jejich vypuštění mi na konci udělalo radost, i když nevím, jestli si tím zrovna moc pomohli. Během filmu jsem se zasmála a neskutečně si oblíbila věčně sjetého týpka. Co mě ale neskutečně vytočilo, byl úplný konec. Čuměla jsem na to jak péro z gauče a nechápala, co to má znamenat. Takhle debilní zakončení, mi pomalu vyrazilo dech. Jak kdyby tvůrcům došly nápady a nechtěli se dál obtěžovat, tak tam prdli tohle a hotovo, finito (nebo jsem to třeba nepochopila - i to se může stát). Ovšem smíchat horor s humorem se jim povedlo, a proto je mé celkové hodnocení velmi kladné.

Sanatorium (2004)

Po dlouhé pauze způsobené mnohými zklamáními nad horory, které jsem v poslední době shlédla, odhodlala jsem se zkusit horor zrovna běžící v televizi. Neočekávala jsem nic velkého, ale tohle kleslo ještě níž, než jsem doufala. Naivní těhotná holčička, co se ráda ve všem šťourá, bláznivá holka a postarší dáma, co se zase ve všem vyzná. Celý film se těhulka snaží najít mrtvé děti, což se jí ve finále povede a vesele se k nim přidá. Čekala jsem něco víc než pár jumpscarů v zrcadle. Kdyby v sanatoriu zůstalo několik živých(!) dětí, mohlo by se s tím podle mě lépe pracovat a ne že je všechny na začátku vyženou. Ačkoliv mě hloupá zápletka a ještě hloupější konec zarmoutily, byl to koneckonců pohodový film, který mě dokonale uspal. Krásně to završila příjemná ukolébavka při titulcích.

Očista (2013)

Velmi originální nápad mě zaujal a nedalo mi to a musela jsem se na film hned podívat. Avšak počáteční nadšení vystřídalo veliké zklamání. Ze začátku se všechno vyvíjelo dobře, ale následující scény, kde se někdo někoho chystal zabít a jiný ho zachránil, mě úplně otrávily. Obzvláště když se to opakovalo padesátkrát za film. Tři hvězdičky dávám za skvělou myšlenku, obsazení a kostýmy té pochybné skupinky, které dokázaly navodit trochu tajuplnější atmosféru.