Odloučení (2022) (seriál)

Vlastně je to trochu nahoru a dolů. Zajímavý začátek, který sklouzne do lehce natahovaného středu série, aby v závěru naprosto vygradoval a ukončil celou sérii nechutným cliffhangerem. Kdo na to má sakra teď čekat?!

Odloučení - Naše pravé já (2022) (epizoda)

Jeden z nejlepších seriálových dílů v celé historii seriálů? Možná. Jsem naštvanej, že musím čekat na druhou sérii? Rozhodně!

Únos letadla (2023) (seriál)

Solidní rozjezd, slabší prostředek, trochu přestřelený a uspěchaný závěr. Čekal jsem, že Elba bude větší tvrďák.

Slunovrat (2019)

Možná kdybych si taky dal čaj z houbiček, tak bych ty 2,5 hodiny nudy pochopil a ocenil.

John Wick: Kapitola 4 (2023)

Tady už jim to lehce přerostlo přes hlavu a přestřelená stopáž se dá snést jen tak tak. Přesto je to po jedničce druhý nejlepší Wick. Méně než 4* ale víc než 3*.

Sejmi je všechny (2007)

Parádně přepálené béčko se šílenou kamerou.

John Wick 3 (2019)

Lepší než dvojka, ale pořád horší než jednička. Dvouhodinová stopáž Johnu Wickovi zkrátka nesvědčí.

John Wick 2 (2017)

Rozmáchlejší, ambicióznější, nápaditější, přesto ve výsledku slabší než první díl. Přes všechna "více" chybí dvojce tempo a motivace hlavního hrdiny.

John Wick (2014)

Mám rád filmy, jejichž koncept stojí na "nasrali jste špatnýho chlapa"

Jedna noc (2016) (seriál)

8 hodin seriálu, které mohly být 2 hodinami filmu. Nebo aspoň seriálem o poloviční délce. Takhle to bylo napínavé ve smyslu finálního rozuzlení, ale na mnoha místech taky zdlouhavé a vleklé. Samotný závěr nijak zvlášť negraduje, spíše se prostě stane. Škoda.