Uncharted (2022)

Čo mrzí asi všetkých je casting, ktorý mi proste nedáva zmysel. Bohužiaľ ani pri predstave iných hercov film nenaplní ani zlomok potenciálu z hry. Samozrejme niekto kto nie je ovplyvnený sériou hier to môže vnímať inak.

Love, Death & Robots (2019) (seriál)

Naozaj skvelá podívaná či už po vizuálnej, tak aj po dejovej stránke. Jasné podobnosti resp. inšpiráciu je vidieť v jednotlivých častiach ale zároveň vidieť aj originalitu. Najviac oceňujem priestor pre diváka na rozmýšľanie a hĺbku myšlienok, ktoré niektoré epizódy priniesli.

Pátrání (2018)

Štvrtá hviezda za originálny nápad vyrozprávanie príbehu cez obrazovku. Inak poctivé 3 hviezdy.

Black Mirror: Bandersnatch (2018)

Po odohraní Detroitu a pozrení Bendesnatch rozmýšlam, či toto je naozaj smer budúceho entertainment. Nemám nič proti avšak k plnohodnotnému zážitku zo sledovania interaktívneho filmu nás čaká ešte dlhá cesta. Všeho všudy skvelá podívaná musím však podotknúť, že 4 hviezda len vďaka možnosti sa rozhodnúť, ak vôbec možnosť rozhodnúť máme, však? :D

Batman Ninja (2018)

Ninja Batman, nám v poslednej scéne ukázal aký mal vlastne celý film potenciál Vo filme Batman: Gotham by Gaslights všetko klapalo a malo šmrnc tej doby. Tu to však nefungovalo a to kvôli inej filmovej kultúre, a roztrieštenému konceptu. Úvod bol skvelý a bol som ochotný odpustiť aj prípadné nedostatky, ktoré plynú zo zahraničnej produkcie. Predsa len sa na postavy a grafiky od WB pozerá tak nejak lepšie. Animované DC majú aj tak svoje čaro ktoré nám v hraných filmoch chýba. Ako sa hovorí koniec dobrý všetko dobré, no vďaka potitulkovej scéne ani ten koniec nebol boh vie čo. Každopádne oceňujem vidieť aj príbehy, ktoré majú zvrat a aj napriek obohratému deju dokážu prísť s niečim novým ako je napr. postava Gorilla Grod. Za mňa solidných 65,9%