Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Neuvěřitelně vtipný seriál u kterého člověk může vypnout a jenom se bavit+Barneyho který je dokonalý. Po prvních sériích to určitě platilo bohužel poslední série tento seriál hodně sundali v hodnocení. Takže celkové hodnocení seriálu musím poupravit.

Souboj Titánů (1981)

Tak tohle je film mého dětství. Jsem ho viděl už tolikrát, že jsem dokázal odříkat texty z hlavy. Už jen z té nostalgie musím dát 5 hvězdiček.

12 podmínek k dědictví (2006)

Romantické filmy moc rád nemám a tedy ani od tohoto filmu jsme mnoho neočekával. Ale nastalo velké překvapení a film se mi velice líbil příběhem, nápadem, i hereckým obsazením.

Já, legenda (2007)

Začátek filmu vás vtáhne do dobrého děje, bohužel to je celé využití vynikajícího scénáře, kterému chybí stejně kvalitní druhá půle.

Útěk z vězení (2005) (seriál)

Super seriál který vás chytne a už nepustí. Návykovost je zaručena. Za první sérii 100%, Druhá série je trošku slabší ale jen úvodních pár dílů. 90% Třetí série se opět vrací do kolejí jedničky 98%

Casino Royale (2006)

Po předchozích dílech bohužel posun ve kvalitě dolů. Nový bond nezáživný a nudný, málo akcí které očekáváme. 35%

Štěstí (2005) odpad!

Bože jak hluboko už český film klesl. Nuda od začátku do konce kde to jedině trochu zvedá Pavel Liška. Bohužel ani za to si nezaslouží ani jednu hvězdičku. Škoda peněz a času!

Rocky Balboa (2006) odpad!

102 minut strávených v očekávání kdy už ten film vlastně začne a rozjede se a ono nic jen závěrečné titulky. po předchozích dílech pád na dno. Nechápu tak kladné hodnocení, protože snad nic kromě názvu Rocky film plusového nemá.

Saw 4 (2007)

První tři Saw miluji a kdykoliv se na ně rád znovu podívám, ale bohužel u čtyřky se to až zas tak nepovedlo, děj není až tak chytlavý a vyvrcholení také není ono. Jsem zvědavý na 5ku ale už mám opravdu velké obavy.