• Fantasy

Hobit: Bitva pěti armád (2014)

Nebylo to žádné zklamání, bylo to přesně to co jsem čekal. Poslední díl pro mě nemohl být nijak úchvatný, protože na něj zkrátka nezbyl nijak zvlášť zajímavý děj. Už název napovídá, o co tady jde - bude se bojovat, bojovat a bojovat. Nic víc... Ale je to Hobit, je to Jackson, takže je jasné, že ani 150 minut válčení (A také postupného magoření Thorina Pávezy) nebude nuda.

Pařba ve Vegas (2009)

KU*VA, NA TOHO TYGRA POŘÁD ZAPOMÍNÁM! Co si budeme nalhávat, tenhle film není zrovna inteligentní a spousta vtipů je vyloženě nevkusných... Ale komu na tom záleží?! Film šlape skvěle, má to koule, má to nápad, má to potenciál stát se jednou z mých nejoblíbenějších komedií!

Hledá se Nemo (2003)

Pokud vím byl tohle první animovaný film od Pixaru, který jsem viděl.... A naprosto mě uchvátil! Podmořský svět plný děsivých žraloků, pohodářských želv a rybek všeho druhu - to byla trefa do černého! Úžasné prostředí pro animovaný příběh. K tomu si můžeme připočítat dojemnou dějovou linii a spoustu vtípků, to všechno prostě utváří nezapomenutelný celek.