Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)

Je to film o obřích monstrech, co se mlátí s obřími roboty. Svět je v perdéli tak megalomanským způsobem, že i transformeři by mohli závidět. A rozhodně to NENÍ tak špatný, jak tady mnozí skuhrají, nenechte se odradit!

Divoké historky (2014)

Když vám někdo nakadí a nachčije na čelní sklo nové AUDIny, tak to asi naštve kde koho. Podobně jako Černé zrcadlo, se nám tento film snaží předvést situace ze života, ale prostě nějak to nebavilo. Černé zrcadlo mělo výhodu, že jest seriálovým počinem, poskládat z toho film byla blbost.

Ranař (2011)

Glatt je ňouma, co nadává větru, který mu sebere jarmulku. Glatt je ňouma s ocelovými pěstmi a ještě tvrdší palicí. Glatt je ňouma, co se prosadí jako bitkař v hokejových zápasech. Glatt je ňouma se srdcem na pravým místě a romantickou duší. Prostě Glatt je ňouma ☺️

Vybíjená (2004)

"GÁR" na odreagování jedna z těch pravých komedií s hrstkou prapodivných individuí, pár normalníma xichtama a cameem Hasselhoffa a Norrise. "GÁR"

Černé zrcadlo (2011) (seriál)

Souhrn na sebe nenavazujících příběhů s poselstvím? Jak může člověka ovlivnit internet, jaká je nátura člověka? Příběhy jsou hodně pesimistické, happyendu se moc nedočkáte. Dočkáte se témat jak dramatu, tak sci-fi (které mi přišlo vyčpělé a zpracování celkem na jedno brdo, až na pár vyjimek) i slabšího hororu. Hele, za mě dobrý.

Tohle je náš svět (2016)

Ač vzdělání, přec o životě nemajíc ani páru. Tak by se dal shrnout děj filmu o otci a dětech, které měly originální jména, aby byly jediní na světě. Na film se dívat dalo, ale tak jednou a dost. Vysvětlování, proč by muž měl ženě strkat svůj penis do její vagíny, když se tamtudy čůrá, asi nejlepší okamžik filmu 😂

SuperStar 2018 (2018) (pořad) odpad!

Panoptikum divných zjevů na pokračování. U Fenrirovi mordy! Vy tupý hlavy, co tam lezete, vězte nebo čekujte vítěze Superstar předchozích ročníků! Nikdo se nikde neuchytil. Chvilku byla slyšet Langerová a kde je teď? Po x letech je vidět Cristovao, který ani nevyhrál, jen touhle stupiditou prošel. Vymatlanost, debilita. Na čem kdo jede, kdo tohle žere??

Sabotáž (2014)

Napětí to mělo, rozklíčování mě zklamalo,Arnieho pomsta byla k smíchu. Vyhřezlých střev tam bylo víc než v jakýmkoliv hororu. Že po nich někdo jde, jim dojde po třetím mrtvým, bylo dost stupidní, no klasika Amerika, která takový filmy blije co chvilka 😉

Uteč (2017)

Gradace filmu byla tak rozvláčná, že ať jste věděli že něco není v pořádku a tušili jste, že na tom ti černí braši a sestry nejsou zrovna nejlíp, na vyhrocení filmu si musíte počkat opravdu až na závěr. Nebylo to zas tak špatný, za mě silnější tři...

Thor: Ragnarok (2017)

Ragnarok, temnota sama, konec všeho. Čekal jsem temný film, kdy bych cítil mrazení při pohledu na Jörmungandra, na strašlivého Fenrira, který rozevře čelisti a polkne Ódina. Místo toho jsem dostal taškařici, kde Loki vyměkl, Ódin to vzal po vzoru Luka Skywalkera, ale Hela byla kurevsky dobrá! Přišel i Surtur, no prominu to, jak ho odbyli. Hele, já se bavil, díky tomu, jak se Thor s Hulkem hašteřili, ale prostě velký zrno zklamání to ve mě zanechalo. 20.8. 2021 Druhé shlédnutí a hvězdy dolů. Prostě ty frky a gagy tam nepatří a je to vic než trapné. Až nakonec filmu to má nejakpu mystickou sílu, když Thor přebírá zodpovědnost za obyvatelstvo Asgardu. Opravdu udělat z Fenrira pomalu neškodný štěně, a ostatních legend NIC, no co chtít po pitomé komiksárně!