Případy 1. oddělení (2014) (seriál)

Ten závěrečný chill, který mám vždy u titulků jsem u českého produktu ještě nezažil. To samo o sobě něco říká.

V hlavě (2015)

Mohlo by se zdát, že v animovaném klání opět je jen jediný šampión, ale letos se možná dočkáme epického souboje. tedy pokud akademie opět nepřehlédne nějaký film. Inside out je fajn, ale Malý princ je neskutečný.

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Nejsem hater, ale když vidím promarněnou šanci, tak ji přece nedám za pět. V čem je Probuzená síla promarněnou šancí? V příběhu, v imaginaci, v touze udělat něco jinak a nově. A proto je to velké letošní filmové zklamání.

Dominion (2015) (amatérský film)

Velmi povedené, přesně vystihuje hru a herci už konečně hrajou.

Hvězdný prach (2007)

Filmová fantasy lahůdka. Přestože kniha je trochu jiná, film má takové kouzlo, perfektní soundtrack, který doplňuje dokonale atmosféru a celkově vtip, eleganci, napětí. Prostě jedna z nejdokonalejších pohádek co znám.

Královna prokletých (2002)

Dám vám jedno jmého - Aaliyah! Nic více není třeba. Ta holka byla bohyně a proto šla do nebe tak mladá!

Johnny Mnemonic (1995)

Come on! Tohle je guilty pleasure mého mládí. Prostě co na tom nejde nemít rád?

Dračák (2015) (amatérský film)

Dalo by se tomu vytknout spousta chyb, ale na druhou stranu kdo jsem já, abych kritizoval? Super, že něco takového vůbec vzniklo.

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Je docela možné, že tohle bude nejlepší film, který jsem kdy viděl. A to jsem od půlky nutně potřeboval vybočit a bohužel jsem odběhl během finále, takže jsem vlastně neviděl, jak to všechno skončilo. Hurá na druhé promítání!!! Edit: Tenhle film je dokonalý v tom, že vůbec nepřemýšlíte nad tím světem, reáliemi a logikou, protože je to tak uvěřitelně žívé, dýchá to a funguje naprosto přirozeně. V tom je ta dokonalost.

Avengers: Age of Ultron (2015)

Pěkné. To se dá bez obav o dvojce říct. A to je bohužel asi tak všechno. Není to lepší ale ani horší než jednička. Bohužel. Protože po druhém Kapitánovi a Strážcích to mělo vypadat jinak. Přesto, že to má všechny správné ingredience a většinou to funguje celkově to vyznívá dost podobně jako jednička a to je špatně. Jossi co bude dál?