Ninja Assassin (2009)

Toto jsem od režiséra V jako vendeta fakt nečekal.

Life on Mars (2006) (seriál)

Jedinečný seriálový zážitek bez chyby či slabšího místa. Myšlenkový a filosofický maglajz, který mi to v hlavě při sledování dělalo a který skončil až posledním dílem byl ukončen včas a se ctí. A toho se většina amerických seriálů nedočká.

Terra Nova (2011) (seriál)

Seriálová jednohubka, taková méně vtipná a více klišoidní Heureka v minulosti s dinosaury. Ale s Nathanem a Jasonem koukatelná, uvidím jestli vydržím.

Zločin (2011) (seriál)

Dobře se na to kouká. Ze začátku to má tempo a závěřečné prostřihy každého dílu mají výborný hudební prvek, který člověka doslová táhne k dalšímu dílu. Problémem je, že každý díl je rozmělněnější a nudnější a to už to amíci dotáhli na 13 dílné sezóny, takže to je napováženou. Naprostou urážkou je pak díl 11 ve kterém se vůbec nic nestane. To si myslím je fakt ostuda, kterou nenapraví ani slušné finále, které ale zápletku spíše zamotá než posune dál. Jsou tu další logické díry, které v jiných krimi seriálech nenajdete, ale přesto je to nadprůměrný seriál s perfektní ústřední dvojicí. Opravdu jsem zvědavý na další dny, ale pokud si nedají tvůrci pozor na opakování se, tak v druhé sezóně přijdou o většinu diváku včetně mě.

Rec 2 (2009)

Třemi slovy - Nářez, nářez, nářez! Krev, hnus, pseudozombie, panika, řev, ruční kamera s nightvision a Nářez, nářez, nářez!

Hvězdná pěchota (1997)

Bylo to vtipné, napínavé, akční, dobrodružné a zabíjeli se tam brouci. Spousta brouků. Celé asteroidy brouků. Já tam žádnou chybu nevidím. Vy ano?

Bunraku (2010)

Hm opět zajímavé být 57 hodnotící u podle mne docela očekávaného snímku. Nemluvě o tom, že moje 4* posunuly snímek do červených čísel. To se taky jen tan nestává =D. Vzhledem k žánru snímku je hodnocení jasné, bylo tam vše a navíc humor. Škoda jen některých zbytečných "logických" dialogů, jako například odhalení totožnosti Joshe. Nemuselo to být vůbec, divák si to je schopen domyslet a nebo to mělo být více rozvedeno. Takhle to je vyzní do ztracena, jako každé hloupé klišé. Pro mě spokojenost, víc takových filmů, ikdyž by to mohlo být lepší.

Whose Line Is It Anyway? (1998) (pořad)

Pokud máte rádi impro, tak doporučuji také improliga.cz. Každopádně tahle parta komiků vás zaručeně rozesměje až k slzám. Mě se to zatím povedlo u prvních 5 dílů 4x. Tak mi řekněte kolik je takových tv pořadů?

Hranice nemožného (2008) (seriál)

Takové mysteriózno dokáže udělat asi fakt jen Abrams. Prostě vás to chytne a nepustí a vy řešíte a kutíte jak to může být, a ikdyž to náhodou uhodnete, tak on má pro vás stejně připravené ještě něco navíc. Takže zatím opravdu povedené a originální dílko. Uvidíme dál.

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Kult nad kulty, za který u nás můžeme poděkovat bezkonkurenčně nejlepšímu českému dabingu. Stačilo mi vidět jeden díl náhodně u známých večer na čt2 a byl jsem jasný. Takto jsem se válel smíchy snad jen u Cimrmana. Prostě Kluci z Trpaslíka jsou boží.