McFarland: Útěk před chudobou (2015)

Výborná oddychovka, námet síce už stokrát natočený , človek vie čo sa bude diať, no napriek tomu sa nenudí. Costner opať filmu dodal šmrnc a ja som sa mohol kochať, či už prírodou, alebo sa opať bližšie pozrieť na ťažký život mexickej menšiny v USA.

Skrytá identita (2006)

Scorsese je pán, dalsi skvost, film ake milujem a pri akých sa nenudím ani minútu, navyše prostredie môjho obľúbeného Bostonu o ktorom je takýchto super filmov viac, najpodobnejší tomuto napríklad Hrdosť a sláva.

Terminator Genisys (2015)

Nečakal som veľa ale kupodivu ro bolo o poznanie lepšie ako minulá časť. Arnold Schwarzenegger je stále vo forme a to nám ukázal aj v tomto filme.

Poslední šance na pomstu (2014)

Film som si pozrel len kvoli tomu ze Cage je moj oblubenec, no v priebehu prvych piatich minut som si uvedomil ze po segalovi van dammovi a par dalsich sa aj on (s)pustil do rumunskej kinematografie , film len tazko dosahuje urovne akcneho becka

Poltergeist (2015)

Klasika, horor ako milion dalsich, ocenujem samozrejme kratku stopaz a par scen bolo celkom dobre zvladnutych

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Jeden z mála filmov, kde je nová prerábka lepšia ako originál. Akčná jazda od začiatku až do konca, vizuál z ríše snov, dokonalá pastva pre oči

Zkrocení koně (2015)

Až také zlé to nebolo, pokiaľ človek nebude mať veľké očakávania bude spokojný. Príbeh tuctový, no prostredie južného texasu ma nikdy neprestane nudiť.

Cesta (2014)

Film, ktory sa snazil zaujat svojou surovostou a drsnostou, ale bohuzial, nakoniec z toho bola len nudna, nudna a este navyse nudna somarinka na jedno pozretie, pri ktorej clovek neustale sleduje kolko minut este ostava dokonca.

Okolo futbola (2013)

Videné v ten istý deň ako Green street hooligans 3.....takže bez porovnania to nepôjde ale porovnáva sa to ťažko, kým gs3 bola taká americká somarinka natočená v anglicku, tak toto bol reálny pohľad na moskovských chuligánov. A po pravde, asi najlepší aký bol doteraz natočený, to píšem ako fanúšik anglického futbalu. Úžasná kamera, bitky, fantastická hudba vo veľkej a šialenej moskve. Toto môžem s kľudným svedomím odporucit každému kto sa o futbal, či chuligánov zaujíma.

Green Street 3: Rváči nikdy nezlomení (2013)

Úprimne oproti jednotke je to o dosť slabšie, oproti dvojke zase od niečo lepšie, koho zaujíma každá stránka futbalu aj tá temná ten si to rad pozrie, ale ta kvalita tam nie je až taká.