Fantomas (1964)

Legendárna klasika ktorá podľa mňa nikdy nezostarne stále zostane v našich srdciach ako perfektná krimi komédia na ktorú sa oplatilo pozerať.Proste dúfam že nového Fantomasa nedokazia. Ale tomu to dám 5/5. Za dobrodružstvo ktoré bolo z hladiska najlepším v mojom detstve.

Temný rytíř povstal (2012)

Zakončenie jednej z najlepších trilógii na svete. Proste Bale to dokázal zahral si nového Batmana už naposledy ale v jeho prevedení asi aj najlepšie. Jednoznačne je tento film lepší než Avengers nie aby som nemal rád Avengers ale proste toto bolo lepšie dramatickejšie aj zaujímavejšie proste bol to koniec Batmana ako ho poznáme v Nolanovom podaní. Verím tomu že Nolan by mal byť hrdý sám na seba kôli tomu čo dokázal týmto dielom ktoré ako už opakujem po tretí krát sa vyvrcholilo v perfektný koniec. Proste Batman nikdy neskončí nikdy ho neprestanú mať radi a ani nikdy nezomrie. Jednoznačná paráda 5/5.

Memento (2000)

Genialita sama o sebe !

Futurama (1999) (seriál)

Sci-fi animovaný rozprávkový seriál ktorý je naplnený neskutočným množstvom srandy. Keby to tak vyzeralo naozaj aj v budúcnosti ako tu,tak by to bolo oveľa lepšie akurát jedna zmena nie lietajuce autá ani lode do vesmíru ale perfektný roboti ktorý nikdy neskončia.

Smrtelné zlo 2 (1987)

Proste parádne pokračovanie parádnej trilógie na ktorú nikdy nezabudnem. Hláška robia svoje,asi moja najobľúbenejšia hláška z tohoto filmu je(Hail to the king baby). Proste Bruce odviedol asi najlepšiu prácu, zahral to vážne perfektne jednoznačne naj. hororová trilógia môjho života.

Lesní duch (1981)

Jeden z najlepších hororov ktorý som do teraz videl.Proste horor na ktorý sa oplatí pozerať.

Lesní duch (2013)

Oproti klasike je to neuveriteľná sračka,proste nemali robiť žiadne pokračovanie bez Bruca Campbella to nie je ono proste nech radšej nerobia pokračovanie.

Život Dudesonů (2006) (pořad)

Fínska napodobnenina Jackassu ale viacej výbušnejšia pripomenula my filmy od Michaela Baya, myslím týmto že 50 % seriálu sú výbuchy proste je to po pi** ! Viac k tomu nemám čo dodať.

Jackass - naprostí šílenci (2000) (seriál)

Jednoznačne najšialenejšia americká show ktorá kedy existovala aj existuje. Proste triky ktoré tu sú by som nikdy nedokázal spraviť bez toho aby som v sebe bud nemal adrenalin alebo neviem čo ! Proste klobúk dole títo páni majú u mňa pochvalu ako ešte nikto iný. Síce sa dá povedať že majú veľkú konkurenciu čo sa týka Dudesons ( podobné tomuto),ale nemajú chytľavý úvod ako (Zdravím,som Johny Knoxville,vítajte v Jackass). Proste kaskadérske kúsky ktoré si zaslúžia môj obdiv ale aj obdiv iných ľudí verte tomu že tieto kúsky by nikto lepšie spraviť už nemohol. 5/5 !

Scream Queens (2015) (seriál)

Je to proste divné v jednu chvíľu to je komédia a v druhú to je až brutálny horor proste 3/5 je podľa mňa najlogickejšia voľba lebo ma to aj zabavilo,vystrašilo ale aj mi to trochu prišlo divné proste Ash vs Evil Dead je omnoho lepšie než tento seriál ale aj tak malo toto niečo do seba...