Muž z Acapulca (1973)

Musím povedať že som čakal niečo úplne iné ale film sa vyvršil na úplnú komédiu predstavivosti. Proste niečo také som už veľmi dlho nevidel.

Ed Wood (1994)

Nádherná čierno biela životopisná dráma o síce nie až tak známym režisérovi ale aj tak, hudba bola v skutku dobrá. No proste krásne zobrazenie ako fanúšik čierno bielych, životopisných filmoch by som chcel podotknúť že obraz a kamera boli parádne, scenár bol tiež perfektný,ale zo všetkého sa my páčil najviac asi začiatok,úvod ktorý ma zaujal hned od začiatku. V tomto filme je vidno že Johnny Deep ma aspoň jeden film pri ktorom som ani na sekundu nepocítil ža prejavujem známku nudy. 5/5.

REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

Neviem prečo ale čím dalej tým viac sa DiCaprio vo svojich filmoch prekonáva,týmto filmom to bolo vidno. Nemal som ešte požešenie vidieť Hateful Eight ale zatiaľ vedie tento western uvidíme čo nám pripravil Tarantino,dúfam že nesklame. Alejandro González Iñárritu sa po minuloročnom Birdmanovi,aby znovu získal aspoň toho jedného oscara,dúfam že sa aj tak stane. A teraz na rýchlo,film bol zaujímavý, srdca drasajúci, tvrdý a dojemný.

Absolvent (1967)

Neviem presne ako tento film nazvať, proste cítim že to je niečo viac zvláštna romantika a hlavne zápletka.Proste paráda pozerať... Doporučujem !!!

Creed (2015)

Myslím že od posledného dielu sa stalo veľa zmien,bolo to naozaj dobré pokračovanie.

Motýlek (1973)

Prostá nádhera,vidno že moje predpoklady sa znova zmýlili,a tento krát na lepšie, Proste dojemné,premyslené,parádne, trocha zdĺhavé ale aj tak to je najmenší problém. Ako už bolo vo filme vidno tak Dustin Hoffman a Steve McQueen sú k sebe zladený, čakal som že ma ten film prestane baviť asi po piatich minútach ale nakoniec sa to zvrtlo tak že ma bavil aj po tom ako sa skončil, proste takých životopisných filmoch je málo ale aj napriek tomu som neskutočne rád že som to videl,a hlboko sa chcem ospravedlniť zato že som o tomto filme pochyboval. Ked som sa dozvedel že scenár napísal Dalton Trumbo tak som zostal v šoku nečakal som od neho niečo také ako toto aj ked síce ukázal nám že viem písať scenáre už len filmom Prázdniny v Ríme ktorý bol absolútne po pi**, no ale späť k Motýlikovi ktorý si zaslúži 5/5.

Pixely (2015)

Dlho som rozmýšľal či tomu dám štyri alebo tri hviezdy nakoniec z toho vzišli štyri ale zaslúži si ich dokázal ma dneska rozosmiať tak ako som už poriadne dlho rozosmiaty nebol proste komédia ako má byť aj ked to Sandlerovi až tak dobre nejde ako niekedy ale aj tak je to stále herec ktorý ide za svojou rolou a ked to už dokáže a ide na vyvrcholenie tak je ako znovuzrodený proste paráda...

Frajeři ve Vegas (2013)

Proste taká seniorská bomba ! Proste štvorica jedných s najslávnejších filmových hviezd ako DeNiro ,Douglas ,Freeman ,Kline. Proste bomba na to pozerať 4/5.

Tah pěšcem (2014)

Bol to naozajstný životopisný film podľa mojich predstáv akurát ma zarazila jedna vec nebola tam žiadna emotívna scénka pri ktorej by som upustil slzu,ale aj tak to malo parádny začiatok s ešte dynamickejším koncom na ktorý som čakal od začiatku filmu, Tobey Maguire je typ herca ktorému dramatické role vo filmoch idú vezmite si Great Gatsby alebo Spiderman to všetko by bolo o ničom keby tam o nebol,a tento film tiež neviem si to predstaviť s DiCapriom alebo s Hardym ved to je iné,proste nemalo by to až taký parádny efekt ako s Tobeyem, ako nič proti DiCapriov a Hardymu proste by my tam nesedeli,no ale späť k filmu. Síce šachovým fanúšikom nie som, neviem čo s tou hrou nemám spoločné proste je pre mňa trochu nudná. Myslím si že tento film by si aspoň jedného oscara zaslúžil aspoň kôli tomu že to je na rok 2015 je to asi jediný životopisný film ktorý som videl a bol dobrý aj ked najblišie očakávam Trumbo a Steveva Jobsa aj ešte Bridge of Spies myslím že budú mať veľký úspech. Proste film bol dokonalý,premyslený,parádne spravený,postavovo dobre vybratý,dúfam že aj oscarovo ocenený, proste bol všetko dobré čo sa o filme dá povedať. Jednoznačne mu dávam 5/5 aj ked mohol trocha pridať emócii ale čo už aj tak to bol zážitok.

2001: Vesmírná odysea (1968)

Nepochybne môžem prehlásiť že to najzvláštnejší film ktorý som kedy videl na ten rok brutálne efekty a perfektný scenár. A ešte by som chcel povedať že vybraná hudba bola naozaj skvostom tohoto filmu. Nudná časť tu podľa mňa ani raz nepadla aj napriek tomu že väčšina filmu bola skôr len hudba ale parádna hudba. Viacej k tomu nemám čo dodať...