Kick-Ass (2010)

Dave Lizewski. Pod týmto menom vás napadne chlapec na strednej škole ktorého veľký sen je byť super hrdinom. A tak si povedal vyskúšam to. Ale nevedel že natrafí na prípad ktorý to všetko zmení. A tým pádom získa nové známosti ktoré mu začnú pomáhať. A presne tak začína dobrodružstvo. Ktoré navždy zmení život Dava z nudného nezaujímavého nepotrebného stredoškoláka na život plný veľkého dobrodružstva.Ale hlavne splneného snu.

Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje (1977)

Bez tohto filmu by asi ľudstvo nepoznalo sci-fi. To je len môj názor je jasné že niektorý to vidia inak a nemám im to za zle ale ja si to myslím. Touto častou začal perfektný príbeh Luka Skywalkera (Mark Hamill) a jeho priateľov. Jedného dna ked som prišiel domov zo školy som si povedal hmmm ved ja som ešte nevidel Star Wars tak som si povedal že si to pozriem a hned toho dna som si pozrel štvrtú časť ktorá mala neskutočný začiatok ale aj koniec a bola ešte lepšia ako som si myslel. Fujjjj a poviem vám neľutujem vôbec ale vôbec to že som si ju pozrel a takto som si v ten deň v duchu povedal ced prečo si nepozriem aj ostatné. A poviem vám v tej chvíli som považoval Georga Lucasa za boha ktorý spravil niečo bez čoho by ľudstvo bolo asi len nič. Podla mňa dal ostatným režisérom motiváciu toči science fiction (sci-fi) a tak asi vznikly ostatné sci-fi filmy ktoré poznáme do teraz ako napríklad Back to the Future, Aliens,Terminátor,Avatar....... mohol by som ich vimenovávať asi večnosť proste tento film päť hviezd ked nie viac.

Rocky (1976)

Stallone. To bol jeho asi zo všetkých filmov ten najlepší.A áno máli sme pravdu.Kto by povedal že Stallone bude vo filme hrať tak presvedčivo a dramaticky.No z jednej nuly sa na konci staňe hviezda ktorá prekvapí všetkých okolo seba. Perfektný film o láske ale aj o snu.

Ace Ventura 2: Volání divočiny (1995)

Perfektné pokračovanie prvého dielu. Jim Carrey klobúk dole.Pri pozeraňi plno akcie a veľa srandy nuž čo k tomu viac povedať komédia aká má byť.

Equalizer (2014)

Poviete si dalšia strielačka. To vás napadne na prví pohľad.Ale nie je to tak. Washington tu mal asi svoju najbrutalňejšiu rolu za celý svoj život.Ale nie je to také ako si mnoho z vás určite myslí.Washington v tom filme nezabíja zaradom ako napríklad rambo alebo ostatný.On si to dokonale premysli ked niečo spravy. A preto sa líši od ostatných.A to je na tým úžasné.

Mládeži nepřístupno (2013)

Zvracený,odporný,uchilný. Ale oplatí sa pozerať ked mate zlu náladu.Ten film je asi najväčia komedia ktorú som kedy videl.