Méďa 2 (2015)

Absolútna po pič****. Jednoznačne to je lepšie než prvá časť: Proste nečakal som niečo také,čakal som že to bude mať ledva 60 % ale nakoniec to predviedlo heroický výkon. Proste je to po pi** !

Liga výjimečných (2003)

Proste tento film je omnoho omnoho lepší než van helsing a A.L. lovec upírov do kopy proste malo to lepší dej aj ma to viacej zaujalo. Proste skôr super monštrá alebo ako by som ich nazval než dementný upíri a vlkolaci s polomrtvím frankenštainom. Tento film som niekedy obdivoval kôli postavám a ich schopnostiam,ako to povedať boli perfektné,proste pobaví aj vás chytí za nervy proste všetko čo má mať ,3/5 .

Van Helsing (2004)

Teoreticky je tento film lepší než abraham lincoln lovec upírov... Ale aj tak to nebolo ono, nič proti Jackmanovi (x-menov mám veľmi rád ) ale toto. Niekedy sa my tento film neskutočne páčil ale časom som na neho zmenil názor. Proste nebola to sračka ani jednička je to v neutrálnom pásme. 2/5,povedal by som že to je až dosť.

Abraham Lincoln: Lovec upírů (2012) odpad!

Totálna volovina čakal som od toho viacej akurát jedna pekna herečka viacej nič ani za to si tento film nič nezaslúži... Proste nepozerajte to ľudia je to proste dielo ktoré by som nikdy v živote už viacej vidieť nechcel. Som rád že som dostal príležitosť pozrieť si to a napísať k tomu taký retardovaný komentár ktorý stojí za nič...

Nelítostný souboj (1995)

V tomto filme je jasne vidno že Al Pacino a Robert De Niro sú perfektne zohraný aj ked síce tu neboli práve na rovnakej strane ale aj tak. Film bol síce dosť dlhý ale oplatilo sa to.

Lepší už to nebude (1997)

Vždy som vedel že Jack Nicholson bude mať veľa dobrých filmov a tento je jeden z nich proste veľmi pekné dramatické a aj romantické síce to nemá na Prelet nad kukučím Hniezdom ale aj tak veľmi dobre proste Nicholsonovo nadanie a herecký výkon sa len tak ľahko popísať nedá proste je to nevysvetliteľne určite je to jeden z najlepších hercov na svete. Film bol proste dobrý vedel zaujať aj pobaviť ale aj chytiť za svedomie proste všetko čo správny film má mať.

Tarzan (1999)

Bolo to dobré ale nie až tak ako som si myslel charakter je dosť slávny ale mne sa to až tak nepáčilo 3/5.

Sám doma (1990)

Proste nádherný film,ktorý ma nikdy neprestane baviť svojou šikovnosťou ale hlavne hravosťou s prostredím. Najlepšie na tom je to že malý chlapec oklame dvoch dospelých zlodejov.Proste mne sa to páčilo film môjho detstva na ktorý nikdy nezabudnem 5/5.

Pán prstenů: Společenstvo Prstenu (2001)

Začiatok dobrodružstva na ktoré po pozretí tak ľahko nezabudnete to presne tento dobrodružný film od Petera Jacksona chce zanechať krásu efektívnu ako aj hudobnú ale nehovorím že len to aj tak to je učinená krása.

Batman začíná (2005)

Perfektný začiatok jednej z najlepších trilógii ktoré som kedy videl. Proste Christian Bale mi už ako Batman bude sedieť navždy lebo podal čo sa týka batmana najlepší výkon. Nolan možno nevedel že to naberie takú slávu a budu ešte dve časti ,ale spravil to a nabralo to takú slávu že si to ani nevedel predstaviť. Ved sfilmovať jednu s najlegendárnejších komixovích postáv je naozaj niečo zaujímavé. Ked už nemal taký úspech starý Batman s Michaelom Keatonom a Jackam Nicholsonom tak tento film to určite zrovnal tak aby mali úspech všetky časti. Proste Nolan vymyslel trilógiu o ktorej môžeme povedať že je jedna z najlepších na svete. Škode je už len to že nového Batmana bude hrať Ben Affleck ktorého príliš v láske nemám ale čo už dúfam že to bude dobré síce nie až tak ako tento ale dobré.