Policie v akci (2017) (pořad) odpad!

Lituji toho, kdo tohle sleduje. Fuj

Upír v rodině (2023)

Ach jo. Ze začátku to vypadalo jako dobrá komedie, ale bohužel, je z toho moderní Brazilská telenovela. Hlavní hrdina přehrává, stejně jako v dabingu Bohdan. Párkrát jsem se zasmál, ale... Pár nápadů je dobrých, jenže je rok 2024 a nejsou to dva nosáči...

Zakletá jeskyně (2022)

Jsem velmi spokojen. Kostýmy jsou absolutně úžasné, výprava taky. Herci v pohodě. Konečně pěkná pohádka po těch letech. Doporučuji shlédnout.

Honba za pokladem Toma Sawyera (2023) odpad!

Ach jo, tohle bylo utrpení. Záběr na dynamit, kde je jasně vidět, že jsou to tři voskové válečky. CGI jako kočka, aligátor jsou jako by to dělali studenti prvního ročníku. Pokus o dobrodružství je úplně mimo.

Sisu (2022)

Hlavní hrdina by mohl být Zaklínač v letech a byla by to ta nejlepší volba. Musel jsem se usmívat, protože tohle by ani Gerald nerozdýchal, ale jako Finský Sisu perfektní. Tenkrát Arnold a jiní to měli podobné, takže za mě super. Masky jsou perfektní, v tomto klobouk dolů. Doporučuji

Čarovný kamínek (2019) (TV film)

Ani se nedivím, že v popisu není ten, kdo složil hudbu, protože ta je opravdu příšerná. Jedna hvězda za výpravu.

Avatar: The Way of Water (2022)

Můžu říct, že po technické stránce je to opět vrchol kinematografie. James tomu opět dal vše co chtěl. Délka filmu je opravdu velmi dlouhá, ale je pořád se na co koukat. Tím pádem to uběhne velmi rychle. Je to opravdu skvělý zážitek, obzvláště na velkém plátně a 3D. Doporučuji

Beatles: Vznik legendy (2018)

Parádní dokument, který by neměli vynechat všichni fandové The Beatles. Je zde krásně ukázáno, proč je tato kapela považována tu nejslavnější.Jak a proč ovlivnila miliony lidí po celé planetě, včetně politiků a

McCartney 3,2,1 (2021) (seriál)

Rick je jako producent vynikající a Paul zase muzikant přesahující vesmír. Nicméně je vidět, že ačkoliv si to Rick moc užívá, tak Paul občas znervózní. Obzvláště, pokud si hraje na mixmastera a stahuje určité stopy. V tomto případě může znervóznit i divák, protože to občas kazí celkový dojem ze vzpomínek, které má náš "Brouk" stále v hlavě,jako by mu bylo 30.