Mortal Kombat: Legacy (2011) (seriál)

první a druhý díl dobry, bylo to dobře udělaný, ten třetí už tak dobrej nebyl, ale cenil jsem že tam byl David Nykl a Erica Cerra, hlavně si lidi musej říkat že je to WEBSERIÁL ne normální seriál do kterýho se prachy jenom sypou za reklamu, oni nebudou něják extra bohatý, ale ty herci tam jsou dost známí

Epizody (2011) (seriál)

mě se to líbí je to takoví spojení toho britskýho a americkýho humoru, jako samozřejmě že mám nějáky vítky, ale kdo k ničemu žádný nemá?

Resident Evil: Afterlife (2010)

Takovej film dát jenom na 97minut, kdy by to alespon víc rozvědly a udělaly, alespon 2 hodiny, inspirace v Matrixu byla dost jasná, jediný co se mi vyloženě líbilo byl soundtrack, ten se tam celkem i hodil.

Mr. & Mrs. Bloom (2010) (seriál)

zajímavej seriál, je too podobnej žánr jako Chuck, což je dobře.

Šťastný den (2010)

zajímaj počit člověk by u tohohle filmu přemýšlel co by udělal on

Expendables: Postradatelní (2010)

Expendables je relativně dobrý film, hlášky parádní, akce tam je, krev jak z CoD, Obsazení parádní a že se setkaji tři legendy akčního filmu v jedné scéně snad nikdo nečekal do tohoto filmu. Jak tam Sly a Arnoldem vtipkují to nemá konkurenci a na závěr některý scény tam byly zbytečný

Souboj Titánů (2010)

Film byl totálně jiný než originál nejen že Pegas neni černej nejen že Perseus dostane polovinu dárků, že vedlejší bohové tam byly jenom jako doplněk, ale taky absurdní představa že lidi uměj mluvit pod vodou. to mě dostalo to jsem se musel smát. Kdy by to byl samostatný film možná dobry kdy by to nebyl remake. Dalo by se psát hodně o rozdílech od originálu, ale nechtěl jsem tu zaplňovat až moc místa

Hráči (1998)

jeden z filmu o pokeru.