Záskok (1997) (divadelní záznam)

Vítej Karásku, chyběls nám tu chlapče zvědavá. Doporučuji sledování s nějakou dobrou sativou. Pak člověk smíchy opravdu nemůže.

Temný obraz (2006)

Charles Frek byl pod vlivem všeho co se děje kolem, stále více deprimován. Proto se rozhodl, že vše ukončí. V kruzích, v nihž se pohybuje, není náhlý konec považován za problematický. Stačí koupit si dostatečné množství sedativ, spolknout je a zapít levným vínem. ... Takt tuto scénu miluji. Škoda, že se tak vysoko nedrží celý film. Ale jinak je to solidní pokoukání. Navíc si závislák na heroinu Robert Downey jr střihnul moc pěknou roli.

Let číslo 93 (2006)

Stačí si na dvě hodinky zajít na kontrolní věž letového provozu a máte stejný zážitek. Silně jsem se u tohoto filmu nudil. Stačillo udělat 30 minut dokumet a bylo.

Hrdinové (2006) (seriál)

Tak musím měnit hodnocení. Po posledním dílu první série jsem to přestal sledovat. Jestli ten díl někdo opravdu myslel vážně, tak ho lituji. Celou sérii se budovalo a pak se to potopilo jako Titanic.

Zkrocená hora (2005) odpad!

V dnešní době se na mě valí buzíci ze všech stran. Začínám mít pocit, že kdo není přihřátý, tak je méněcenný. Kdyby tam byla ženská a chlap, tak bych dal tak 3 hvězdy za přírodu, protože jinak nuda k smrti. Ale za dvě bukvice si to zaslouží odpad. Ať si každý dělá co chce, ale ať se mi to necpe každý den před nos, jako to nejlepší na světě. Jdu blejt.

Flákači (1995)

Opravdu podařená komedie, ale trochu mě vadí, že na tom obraze není ve skutečnosti plachetnice. Jsou tam tři řady blbostí. V první je křížek, kolečko, kosočtverec a hvězdička, v další variace na koule a třetí asi nějaké pyramidy. To opravdu nemohli sehnat nebo vyrobit 3D obraz plachetnice?

Hory mají oči (2006)

Toho se může bát jen slepý kůň bez mozku. Úplně slaboučký horor, béčkově natočený, naprosto nereálné příšerky, které jsou latexové až hanba. Debilní scénář i herecké výkony. Čekal jsem horor a dostala se mi komedie.

Velká země (1958)

Mám rád westerny, ale ty nejlepší točil ital. Pro mě je to jen průměr žánru a s Tenkrát na západě se srovnávat nemůže ani omylem. Žádná pecka, kterou bych si časem rád znovu prohlédl, to opravdu není. Spíš je to farmářský filmeček, zasazený do času drsných cowboyů.