Kdysi byli bojovníky (1994)

Naprostou nahodou jsem trefil zacatek filmu v TV a civel jsem na nej az do konce. Nejbrutalnejsi film co jsem videl. Tady jsem pomalu veril, ze ty bitky jsou realne.

Nesnesitelná krutost (2003)

Teda čekal jsem víc. Tři jsou jen za mého oblíbence Clooneyho a Geoffreyho Rushe.

Big Lebowski (1998)

Pro mě nejlepší film všech dob. Možná někteří nebudou souhlasit, ale já, Ježíš, na to seru.

Kurýr (2002)

Puvodne jsem chtel dat tri, ale podival jsem se na to znovu, kdyz jsem byl nemocny a je to super film kdyz nechce clovek moc premyslet a jen se bavit.

Mission: Impossible II (2000) odpad!

John Woo a jeho nejslabší kousek. Být výrobcem aut, které jsou použity v tomto "filmu" tak ho zažaluji. Beru, když sem tam jedno vybouchne pro efekt, ale tady exploduje vše a přitom pravděpodobnost výbuchu auta je mizivá. To, že od kulek létají jiskry komentovat nebudu, protože tato blbost je téměř ve všech filmech. Ale jak všichni víme od olova jiskra nikdy nevznikne. Ovsem obdivuji motorku Triumph hlavního hrdiny. Takové zázračné pláště co přejdou plynule z silničního vzorku do hrubého bych někdy potřeboval. Ale jinak nuda, nuda a místy velká nuda.