• Romantický

Přístav (2015) (seriál)

Ty tri hvezdy patri Ctvrtnickovi a Hrachovcove. Jinak se na to nedalo koukat. Zlati komanci a jejich serialy.

Dnes v jednom domě (1980) (seriál)

Oproti serialum dnesnich dnu, jako je ULICE, ORDINACE V RUZOVE ZAHRADE, CESTY DOMU, tak na tenhle komunisticky serial se da koukat, ma to dej, realnz, zapletka typu "kamen sousta cihlu a naopak" ..neni potreba. Takova doba byla, Kdyz si polozim otazku?"o cem ze jsou ty dnesni serialy? a ty komancivske? Tak ty dnesni jsou neco jako porno pro duchodce, vo nicem, na vymasteni mozku, faajn. ty komancovske...o chaluparich, prodavckach, panelakove vystavbe, lidech v dome..kombajnerech. O necem. Vtipnou hlasku ze serialu ULICE, to jsem neslysela, ale tady..joo

Žena za pultem (1977) (seriál)

Dalsi ze serialu doby pred saskarnovskou a doby, kdy se tocilo o necem. A ne, ze kamen sousta cihlu a podobne duchodcovsko pornoserialy, jako je Ruzovka, Ulice a jine blaboly. Kdyby to byl takovy odpad, jak to nekteri hodnoti, proc se stale vysila ? Diky za vsechny serialy normalizacni doby, diky za filmy.

Chalupáři (1975) (seriál)

Ja se na Chalupare muzu divat porad dokola. A pokud to ma byt "normalizacni" kultura, tak diky za ni. Protoze nic lepsiho , serialoveho, se po sametove nenatocilo. Tam jsou Pani herci. Dnes, tech dobrych je par. .

Panelstory aneb Jak se rodí sídliště (1979)

Po temer ctyriceti letech tenhle serial dava JOJ ka, a s odstupem casu, diky za toto dilo. Tahle prehnanost k Chytilove patri. Presne popsane situace, uz jen tim ze jsou prehravane, jsou tak vystizne. Pokud to melo byt zesmesnovani panelakovych sidlist, pak tyhle panelakove byty nam dovolili odkupovat ..ty komunisticke :) A lidske povahy, ty se nezmenily..Kodet, vyborne popsany pan herec. Dobry

Děvče ze sirkárny (1990)

Finsko, rok 1989. Kdyz si porovnam jak je natoceny Discopribeh, Kamarad do deste, jak se bavila v osmdesatych letech ceska mladez, kultura, hodnoty, prostredi. To je druhotne. Dokonale ztvarnena postava frustrovane holky. Jednou si uzije a.... "matce zpusobi bolest" , konec...paradni. nadherny film.

Slepý (2017)

Tu jednu hvezdu, z milosti, a to k sobe, ze jsem to dokoukala az do konce a nesla pryc. Demi Moore, kde na to ty zenske prisly, ze vazit 25 kg i s posteli je strasne sexy? Tak povrchni a lacine, to uz jsem dlouho nezazila a doufam, ze nezaziji. I Zdenek troska si muze myslet, ze slape na paty Sverakovi, podle meritek USA produkce a rezisera Mailera.

Svět pod hlavou (2017) (seriál)

Vyborne. Akce "sledovacka", da se pouzit i v realu, celkem dobre. jen spravne zvolit heslo, jinak se sestrelite velmi brzy. Tyhle ujete serialy muzu. Jeste ze byla ta doba, pac co by se dalo natocit o dnesku? Diky

Hačikó - příběh psa (2009)

Nadherne, probrecela jsem polovinu filmu a konec, to bylo tak smutne, opravdive, dojemne. A kdyz jsem si vzpomnela na naseho psa, ktery nam pred dvema lety zemrel, rvala jsem. Videt Hacika, jak ceka, ceka , spinavy, spi pod vagony. Ceka jen na sveho pana. A koec, kdy usina.....umira, vidi sveho paa, jak ho vola. Nadherny film.

Nápravná třída (2014)

Vyhorele ucitelky? Kolik takovych ucilo a uci jeste dnes i v republice. Jinak, tenhle film, to je lahudka, zadne americke srdceryvne blaboly. Realita, Tvrde, smutne, opravdove....i mrzak muze mit charakter mrzaka. .21 stoleti v Rusku.