Hvězdná brána - Série 9 (2005) (série)

Jack je na vedlejší koleji a místo něj máme Camerona Mitchella.. A rázem je tu jedna z nejlepších sérií fungujících jako celek! Perfektní nová hlavní linka. Celé to tak dobře gradovalo, že pokud si zvyknete na Valu, tak opravdu není co vytknout! 100%

Hvězdná brána - Série 8 (2004) (série)

Neuvěřitelné, co dokáže SG pořád nabídnout! Jack ve vedení, zároveň místy možná trošku upozaďen, ale i tak to parádně funguje! Výborné díly s Anubisem a Baalem. Připadal jsem si jako při prvních sériích, tolik ikonických jednodílových inovativních zápletek! 90%

Hvězdná brána - Série 7 (2003) (série)

Návrat Dennyho ve velkém stylu? Žádná ikonická epizoda, za zmínku stojí jen závěrečný dvojdíl. Naopak řada horších epizod, ať už s Warrickem, či zase něco s Jaffy. Tentokrát se povedl každý dvojdíl, zbytek trošku slabší, ale pořád to má šťávu! 85%

Pokoj (2003)

Co to tady zkoušíte! Ten film je děsný! Je to jak divný porno z 90.let jen teda tady k tomu máte ještě tragičtější výběr hudby... Herecký výkony nejsou až tak strašný, jsou brutálně průměrný, jak kdyby se vytáhli někde na ulici. Ale jsou všichni hození do takové "bordelu", že se z toho prostě nejde vyhrabat... Tommy to hraje tak děsně, že je to tak geniálně vtipný! Jeden z nejzapamatovatelnějších hereckých výkonů ever! Ale v čem je to horší než latinoamerické telenovely? No v ničem.. Jde o stejnou bídu. Tolik geniálních meme a scén z toho vzniklo, ale film je to nesourodý a otřesný! Ale nejhorší, co jsem viděl? Mám pocit, že nikoli.. Bylo to hrozné, ale kdykoli tam byl Tommy, tak já se smál od ucha k uchu! 10%

The Disaster Artist: Úžasný propadák (2017)

Jak chcete parodovat hrozný film s naprosto otřesným hlavním protagonistou, kterého ztvárnil ještě horší herec? No s nadsázkou... Mega divný film, ale James Franco to zahrál zatraceně dobře! Párkrát jsem se i zasmál, ale už dlouho jsem nevěděl, jak hodnotit, jako v tomhle případě. 50%

Sinister (2012)

Já se asi i bavil! Mělo to dobrou atmosféru, ale všechno táhne Hawke a mysterióznost okolo domu. Jen teda finální "rozuzlení" je ... řekněme zlé. 70%

Brutální Nikita (1990)

Úvod je až moc zběsilý, ale pak to už chytne to správné tempo. Osobně mě hodně vytáčelo Nikitino neustálé kvílení. Avšak jinak má film svoje kouzlo, výborného čističe Viktora a perfektní hudbu. Avšak celkově nejde o nic světoborného.. Pokud tohle měla být předehra před mistrovským Leonem, tak tuhle zběsilost v pohodě rozdýchám. 70%

Kukačky - Epizoda 1 (2021) (epizoda)

Takovou epizodu čekáte, jen když si čtete, o čem seriál je... Ale ty herecké výkony! Mm, prostě fantazie, hlavně dvojice Novotný a Adamczyk.

(Ne)obyčejný kluk (2017)

Zase jeden z těch filmů, který by měl vidět povinně každý! Všichni jsme v něčem jako Augie, kdy děti jsou a umí být zlí... Příjemné obsazení, zajímavá volba kompozice. Jen už jen z plakátu víte o čem to asi bude, co čekat a taky přesně tohle dostanete. Mě potěšil Noah Jupe, zase jeden z velkých potenciálů! 75%

Prometheus (2012)

Nejblíže původnímu Vetřelci, a to i než jeho sequely! Tolik podhodnocený film na ČSFD... Perfektní atmosféra a za mě snad až oscarový Fassbender... 80%