Diamanty jsou věčné (1971)

Connery je sice o něco starší a to mu prostě sluší 11/10 Skvělá bondovka

Dnes neumírej (2002)

Já bych tomu dal 74 %. Michael Madsen je třešnička na dortu.

Skyfall (2012)

Tak trochu jiná bondovka. Daniel Craig se v roli vyžívá a jen září, velké solo pro Judi Dench, nejhezčí bondovská píseň, jeden z nejlepších Bondových záporáků - Javier Bardem, skvělý příběh, skvělá režie. Akce opravdu solidní a z filmu jaksi zmizela opravdová bongirl, ale to mi zas tak nevadí. Rozhodně nejlepší s Craigem a jedna z nejlepších bondovek vůbec. Já sám jsem nikdy Bonda moc nemusel, až jsem jednoho dne zkouknul Casino Royale a zalíbilo se mi to, tak dnes patřímk nejvěrnějším fanouškům. Obsazení - Vynikající ( hlavně trio Craig - Bardem - Dench ) , režie více než kvalitní, scénář / děj - výborný , hudba / píseň - lepší už to být snad ani nemůže. Pro mě jeden z nejlepších filmů, co jsem viděl. 100 %

Spectre (2015)

Obsazení : 100 % Režie : 95 % Scénář : 85 % Hudba : 80 % Znělka : 70 % Bondovka jak má být ..... Rozhodně vyražte do kina, vyplatí se to ..... Jo a samozřejmě tradičně skvělý Daniel Craig. Nemám co dodat moc jsem nečekal a naopak byl jsem překvapen. Podle mě se jedná o druhou nejlepší bondovku s Craigem a mimochodem ano taky si myslim ze se Craig vyrovna Connerymu ( Moji oblíbenci jsou Connery Craig a Brosnan ) . Nechapu jak tomu někdo může dát 5/10 já dávám 9/10 s čistým svědomím ..... Doufám že příště to bude stejné a snad tam bude ještě naposledy Daniel Craig . Ralph Fiennes sice nedosahuje kvalit Judi Dench ale jako nástupce M je vynikajicí volbou a Dave 'batista¨ Bautista hraje svoji roli překvapivě nepřekvapivě dobře a vsadili na jistotu když si hlavního padoucha zahrál Christoph Waltz . No jen tak dál už se těšim na další . ben Whishaw podává obdivuhodný výkon jako nástupce Q .

96 hodin: Zúčtování (2014)

Pro mne výborný film, Nadpruměr 7 z 10 výrazně lepší než kdejaká romantická hovadina 78 procent

Terminátor (1984)

Já nevím co k tomu dodat ten film nemá negativní vlastnosti . 5 z 5.......................... Já se vrátím

Expendables: Postradatelní (2010)

To je film. SLY je můj Bůh. |Toužil jsem po filmu, ve kterym si John McClane najme Johna Ramba. Film mě bavil neskutečně a mohu prohlásit, že to je největší akční film všech dob. Režie - 90 %, Scénář - 70 % , Hudba - 80 %, Herci - 100 %, hlášky - 100 %, odkazy - 100 % , Akce - 90 %, Stallone role - 95 %