Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Ano je to jako Nová Naděje , ale noví hrdinové od začátku velmi sympatičtí a ti staří ani nemluvě . Harrison zde dostal spoustu prostoru a za to děkuji . Jen ten konec mně vyrazil dech , ano přiznám se zamáčkl jsem i pár slz . Vynikající film , který jsem ani nečekal . STOJí to za to ... Ale Abramsovi neodpustím smrt mojí druhý nejoblíbenější postavy a jednoho z největších tahounů série. 90 % Viděl v kině

NON-STOP (2014)

Vynikající Airo thriller s Liamem v hlavní roli :D

Živí mrtví (2010) (seriál)

Tenhle seriál je opravdu povedenej . Postapokalyptická budoucnost skvěle vykreslená. nejlepší Bad Guy - Negan .

Hanebný pancharti (2009)

čekal jsem od Tarantina válečnou řežbu a nedostal ji , ale tohle vůbec nevadí , protože tenhle film je skvělej . Tarantino změnil historii !!! Brad Pitt , Eli Roth ,Christoph Waltz ,Michael Fassbender , Diane Kruger , Til Schweiger atd . to zahráli suprově . Hudba super , všechno OK . Hlavně finále

Nespoutaný Django (2012)

2 . nejlepší film Quentina Tarantina . Christoph Waltz si zase urval část pro sebe . Jamie Foxx jako Django super , Leo DiCaprio jako Calvin Candie . Role perfektně zahrané . Příběh má slušné grády . Magor z videopůjčovny si asi nejvíc vyhrál v přestřelce na Candylandu :D , že se mi ten film bude líbit jsem věděl už od chvíle , kdy začla na začátku hrát písnička " Django " Scéna s KKK musí rozesmát každého . ANO , v tomto filmu je nejlepší smrt Quentina Tarantina . A když na konci film začal hrát Trinity ( Pravá a levá ruka ďábla ) už mi bylo jasné proč to QT udělal ........... D J A N G O the D is silent !!!

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

jo jo jo , za tohle budu nenáviděnej , ale myslím si , že bez Mela Gibsona to není to pravé ořechové .

Kult hákového kříže (1998)

Tenhle film byl opravdu brutální a výborný . Myslím , že rasističtější film jsem neviděl . 5 Hvězd . Obsazení skvělé , všechno skvělé

Rocky Balboa (2006)

Rocky se vrátil v 60 letech do ringu a ono to funguje !!!! Stallone je i v současnosti v hodně dobré fyzické kondici . První polovina je spíše nostalgické drama a druhá je akce . Stallone herec , reřisér , scénárista a producent . Zkrátka BOREC