• Krátkometrážní

Až se vrátíš... (1947)

Film sice v mnohém zastaral, ale pořád je působivý zejména ve scénách, kde figuruje Václav Voska. Hodnocení na ČSFD neodpovídá skutečným kvalitám filmu. :) Souhlas s komentářem vitekpe.

Batman začíná (2005)

Celkem mňamka. K často strhávané Katie Holmes - já bych spíš nadávala na casting... nebo kdo zapříčinil, že Bruceova partnerka k němu nesedne... Nepřijde mi vyloženě špatná. Spíš nemá co hrát...

Bedna (1993) (seriál)

Tak koukám, že ne všem je tenhle geniál seriál po chuti. Lepší z policejního prostředí neznám. Pěkně tam umírají poldové, dělají chyby, dělá je i Fitz, poldové umírají, padouchové jsou skvělí. Samo že Coltrane je nej.

Bestiář (2007)

Kravina. Ještě o několik tříd horší než vieweghoviny...

Bezejmenné (2013) (amatérský film)

K celku hromada výhrad, ale kvůli víc než dost překvapivým momentům a atmosféře stojí tenhle amatérský noir za zhlédnutí. K vidění na youtube kanálu: https://www.youtube.com/channel/UCYFEkr69XBDYgEndNLkCi1Q Je tam i předchozí noir tvůrčí dvojice: Muž. který přišel pozdě.

Běžci (2010) (TV film) odpad!

* za některé záběry. Ne, tak pardon... Ten závěr to opravdu zabil + když vidím to šílené nadhodnocení od zdejších uživatelů, tak nemůžu dát ani tu jednu hvězdu. Tohle bylo tak špatné. Předstírání na entou. Příběh ?!?!, herci HRAJÍ, že se člověk směje, ale spíš je to k pláči. "Tento film je postapokalyptickou science fiction s mimořádně sugestivní atmosférou." haha... Když se v celém filmu jen o něčem mluví a to něco není ukázáno, tak by to muselo být opravdu dobře zahrané, aby tahle konverzačka fungovala. Ale uvěřitelné to opravdu není. Čtyř- a pětihvězdičkovým hodnotitelům (i pokud jsou členy štábu Běžců) doporučuju pustit si Tarkovského Stalkera. Běžci metají odkazy na leccos, ale je to naprosto vyprázdněný film.

Bílá orchidej (2018)

Zhlédnuto na NFF 2018. 3-4 / Hodně slow-paced, ale povedené. Olivia Thirlby dost dobrá.)

Blackpool (2004) (seriál)

Nádhera. Tohle jsem si užívala do posledního momentu. Kromě jednoho disca mě moc bavily všechny songy/výstupy. David Tennant je výborný, ale David Morrissey je ještě lepší než *V*Ý*B*O*R*N*Ý*