• Krátkometrážní

Pozvánka do pekla (2022)

Jak se říká po přízni řízni. A v tomhle případě to platí dvojnásob. Moc jsem nevěděl do čeho jdu a ikdyž se z toho nakonec vyklubal tenhle "kousavej" hororovej subžánr, kterej vyloženě nevyhledávám tak úplnej průser to nebyl. Na druhou stranu ale ani nejde o nic co by stálo za větší pozornost.

To Catch a Killer (2023)

Solidní krimi/thriller, kterej udržuje diváka po celou dobu v napětí. Každopádně jde o film, kterej za jedno zkouknutí rozhodně stojí a dokážu si představit, že si klidně za pár let dám repete. Lepší 3hvězdy.

The Jack in the Box: Awakening (2022)

I druhej díl je nízkorozpočtovou Béčkovou záležitostí. Oproti prvnímu dílu je za mě o chlup lepší. Divák se dozví prapůvod skříňky i to kdože to v ní vlastně přebývá. První díl jsem ohodnotil slabšími 2hvězdami a druhej díl to u mě má za čistý 2hvězdy. Kouknout se na to dalo ale určitě nejde o film, kterej bych někomu vyloženě doporučil. Nejde o nic co by delší dobu utkvělo v paměti.

The Jack in the Box (2020)

Čekal jsem totální odpad a místo toho jsem dostal nízkorozpočtový Béčko, který podle mě ani nemělo větší ambice stát se něčím jiným než tím co je. Slabší 2hvězdy.

Berberian Sound Studio (2012)

Nechápu proč jsem tenhle snímek tak dlouho odkládal. Tohle mi neskutečně sedlo a normálně bych o tom napsal sáhodlouhej komentář. Jsem ale po operaci pravý ruky(rameno) a popravdě na delší komentář nemám sílu. V tomhle případě to ale ani není potřeba jelikož vše pěkně popsal ve svým komentáři uživatel Matty.

2307: Winter's Dream (2016)

Čekal jsem nízkorozpočtový postapo Sci-Fi Béčko a to jsem taky dostal. Žádnej megahit jsem neočekával takže nemám důvod si nějak víc stěžovat. Standardní Béčková zábava.

The Artifice Girl (2022)

Film je rozdělen na tři části. Z nichž nejzajímavější a nejpůsobivější je hned ta první. Pak už se snímek vydává trošku jiným směrem než bych očekával. Parádní myšlenka tak zůstala využita jen na půl. Případné další diváky jen upozorním na to, že jde spíš o hodně ukecanej ale přemýšlivej film kde není sebemenší akce. Což nemusí být po chuti každýmu. I já bych si spíš přál aby se film vydal trošku jiným směrem ale ani tak nejsem zklamanej a podle mýho názoru si myslím, že film za jedno podívání určitě stojí.

La niña de la comunión (2023)

Prozatím má film celkem pozitivní hodnocení ale já musím jít proti proudu. La niña de la comunión je za mě další tuctovou, nikterak originální a tudíž spíš nudící duchařinou, která nepřinese nic co by nebylo k vidění už někde jinde. K tomu minimum hororové atmosféry, minimum napětí a k tomu klasicky pár nefunkčních lekaček. Někomu ale ke štěstí stačí málo. A milovníci duchařin(což já nejsem) si evidentně přijdou na svý. Takže s chutí do toho. Jako bych nic nenapsal.

Tereza Dratvová, nar. 1989 (2012) (studentský film)

Protože jsem viděl oba Sedlákovi celovečeráky a protože jde o studentskej projekt druhýho ročníku přimhouřím oči a 2hvězdy dám. Ok natočeno  na jeden záběr ale nejde o nic co by mělo nějakou větší výpovědní hodnotu.

Můj dům, můj hrad (2011) (studentský film)

Můj dům, můj bordel. Reakce sousedů na to, že mají v okolí vykřičenej dům a pár slov bordel mamá. Nic víc nic míň.