Hotýlek (1975) (seriál)

Jen ne s ceskym dabingem.

Tak jde čas (1965) (seriál)

Jedna hvezdicka ze stejnych duvodu jako dal monolog a Dudek :)

Jerry Maguire (1996)

Mam rad filmy s americkym fotbalem. Mam rad Toma Cruise v tehle rolich. Ja ten film mam proste rad :)

Milionový závod (2001)

Haha, tak tohle je extremne nebezpecny pro vase branice, pro mou tedy bylo. Spousta pribehovych linii, z nichz jedna je vtipnejsi nez druha. Par nezapomenutelnych scen. Proste zabava jak se patri.

G. I. Jane (1997)

Ano uz na zacatku filmu tak nejak tusite jak to skonci. Ano je to vicemene feministicky snimek Nasly by se dalsi a dalsi veci, ktery jsou tomuhle sniku vycitany, ale ja jsem na to koukal a dal koukat budu s vedomim, ze je zde taky ukazan vycvik elitni jednotky SEALs, coz je krom toho feminismu dalsi stezen tohodle filmu. Takze kdyz dokazete privrit trochu oci. Bude se vam to libi.

První rytíř (1995)

Proste pohadka inspirovana Artusovskou legendou. Historicky samozrejme mimo, ale to byl Excalibur taky. Kostymi jasne ukazuji kdo je hodny a kdo padouch. Bojove sceny na slusne urovni, romantika podavana v presnych davkach. Chybi tomu ale atmosfera jakou oplyval treba prave zminovany Excalibur. U tohodle vam rozhodne nenaskoci husi kuze.

Pupendo (2003)

Po Peliskach vsichni cekali neco podobnyho, ale nedockali se. Ted zalezi na tom jestli to je zamer tvurcu nebo je to vazne tak "spatny".

Freddy versus Jason (2003)

Skvele jsem se bavil, ikdyz jsem se mel asi bat. Kdo vi. Kazdopadne na tenhle film jsem se koukal s temi nejhorsimi obavami. Mozna kdyz se koukate na film od ktereho nic necekat a nakonec od nej dostanete i to malo co by vam jinak nestacilo, je to pro vas lepsi film nez kdybyste na nej sli s urcitymi pozitivnimi predstavami o jeho kvalite.

Shrek 2 (2004)

Ano ano je to vtipne a hezke, ale je kolem toho az moc velkem humbuk a jakmile je kolem filmu takhle velke "halo" tak se mi film zprotivy a vetsinou jdu do opozice. 4* s hodne odrenyma oslima usima.