VALL-I (2008)

ÍÍÍva Vooolíí MO :o)

Sloní muž (1980)

při tom jeho zvuku jak mluvil a slintal se mi po 5 minutách ježily včechny chlupy na těle!!! fakt hroznej zvuk a zkazil mi celý film...jinak bych možná dala 2 :o)

Mazací hlava (1977)

Mě to přišlo jak zfilmovaný zlý sen, ze kterého se v noci probudíte zděšení a pak o něm ještě chvíli přemýšlíte, protože nemůžete znovu hned usnout... Ale té žížale co lozila po stěně a pištěla sem se fakt zasmála až mi tekly slzy :o)

Tlapka (1997)

Tento film jsem si koupila protože máme taky Jacka Russella..čekala jsem, že to bude kravina, ale celkem mě to překvapilo, dokonce jsem se i zasmála..je to však spíše film pro děti, nebo pro dospělé, co se nebojí podívat i na pohádku a zasmát se kravinám jako já :o)

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Velmi vtipný, zábavný a poutavý seriál a Barney je prostě awesome a legen...wait for it...dary :o)

Superstar (1999)

taková šílená kravina, až to člověka sem tam muselo i rozesmát :o)

Milenec (1992)

rozmýšlela jsem se mezi 3 a 4*, ale vadilo mi, jak špatně je to namluveno a hlavně některé "řeči" byly dost ubohé..takže 3 :o)

Hodiny (2002)

Jsem taky žena a taky mi to nic neřeklo..možná jen nejde o můj styl..nevím. Když jsem se dívala poprvé, usnula jsem (ale podle toho ještě nesoudím, protože usínám u filmů častěj únavou..). Když jsem si to pustila znova, dodívala jsem se o něco dál a hecla jsem se, že se na to musím dodívat do konce, když je to tak dobře hodnocený film (možná jsem čekala, že z toho nakonec ještě neco vyleze), ale musela jsem si dělat pauzy, ve kterých jsem si četla nebo jen tak čuměla na zeď a říkala si ach jo. Ale pořád jsem si říkala nemůžu být takový barbar a musím se dodívat..ale pořád nic..jediné, co mě na tom filmu bavilo, jak Julianne pekla nadvakrát modrý dort..tak na tom asi něco bude, když tomu dám 1 *, nezlobte se :o)

Mlha (2007)

jedna hvězdička za zastřelení té pizdy a 3 za konec, který se jen tak nevidí..horor to není ale ten konec je fakt super :o)