Spalovač mrtvol (1968)

souhlasím s pr.del :o) i když to zní komicky :oDD prostě taktéž sem u toho usla poprvé v noci a když sem se donutila na to dodívat tak sem u toho málem usla i ve 2 odpoledne..hrůzostrašné mi to teda vůbec nepřišlo..NUDA! 12. nelepší film na světě?? co blázníte proboha..

Hříšný tanec 2 (2004)

možná kdyby to bylo natočeno jako uplně jiný film..ale jako Hříšný tanec 2..tak to dopadá, když chce někdo napodobit klasiku..stejně tak jako např. u Pomády..hudba je uplně o ničem, žádná romantika, klasa..a herci: chlapec vypadal tak na 16, děvče o pár let starší a větší, s velkým zadkem..jak to můžete srovant s vyspělými Swayzem a Bejby? :o)

Gympl (2007)

za hudbu musím o jednu snížit, nesnáším "hipec" apod. sr...

My děti ze stanice Zoo (1981)

Film je dobrý, ale vzhledem k tomu, že jsem četla knihu už asi ve 13 letech, musím dát nižší hodnocení, protože na ni prostě nemá. V knize je vše dokonale popsáno, jak pocity, tak vztahy mezi jednotlivci, kdežto z filmu nešlo ani vycítit, proč vlastně s drogami začali, protože mi přišlo, že Christiane dělají spíš špatně než dobře. Navíc zde není vůbec ten začátek (rodina, vyrůstání, jak to vzniklo a proč..) a konec je taky hodně ušmiklý, z období odvykacích léčeben tam není ani ň.

Kousek nebe (2005)

jednu hvězdičku dávám za Zedníčka, i když jsem se prvně zasmála, když jsem ho tam uviděla..jinak co měla znamenat ta hudba probůh? divně natočený film a taková trapná chyba jako vodou rozmočený inkoust na papíře, který měl být napsaný "špalíčkem tužky".. :o)

Karcoolka (2005) odpad!

teda ani sem se nedodívala jak tohle někdo může srovnávat se Shrekem???

Once (2007)

Teda za tenhle film je 5* málo..pro mě je 5 za film a 5 za hudbu takže minimálně 10..a super zážitek, snad u ničeho jsem tak opravdicky nebrečela, jako u tohoto a ještě až při závěrečných titulcích..

Opilí láskou (2002)

proboha vidět mého oblíbeného herce v takové stupiditě..jednu * přidávám za druhou půlu filmu kde bylo aspoň něco co se dalo..hudba děs..fuj..nechápu proč to má takové hodnocení..

Zlomené květiny (2005)

Jedna hvězdička zbývá za výborný děj z opravdového života, zbytek alespoň 3 hvězdiček jsem musela odečíst za konec! Proboha, nesnáším filmy, které nijak neskončí, na co pak ten divák celou dobu čeká? Aby to skončilo neskončilo? Škoda, velká...

Grindhouse: Auto zabiják (2007)

když se na to dívám jako na komedii, ne jako na horor tak musím dát 4* pač sem se fakt pobavila :o) zvlášť ve finiši :o)