Zátah: Vykoupení (2011)

Takto ma vyzerat akcny film s bojivym umenim .. Akcia od zaciatku do konca ..

Hulk (2003)

Samý blábol a žiadna poriadna akcia. N U D A!

Sindibád: Legenda sedmi moří (2003)

Akčné, vtipné, dobrodružné, pekné nakreslené a hlavne má to správnu dĺžku bez snaženia sa umelo predlžovať dej.

Děkujeme, že kouříte (2005)

Verím, že tento film si zaplatili tabakové spoločnosti :) .. ale fajčenie ma vôbec nezaujímalo .. skôr išlo o "silu argumentov" ..

Sbohem, baby (2007)

Priznám, že som tento film pozrel iba do polovice .. ale ma proste prestal baviť, nudil som sa a bolo to strašne rozvláčne podané .. možno, keby som vydržal, hodnotenie by bolo vyššie, ale žiaľ ..

Zataženo, občas trakaře (2009)

Animáky mám rád. Vždy som sa na nich vedel pobaviť, aj keď boli z väčšej časti určené pre detského diváka. Preto som začal pozerať aj tento film, no už od začiatku mi bolo čosi divné. Čo? - Na to som prišiel asi po 15. minútach. Tento snímok je proste určený výhradne pre deti, a to pre deti do 9 rokov. Možno to je mojim vekom, ale všetko sa mi zdalo akési infantilné (napr. spôsob bozkávania) a prehnané. Ľutujem rodičov, ktorých deti vytiahnú do kina, že budú musieť sedieť hodinu a pol a pozerať ako pršia fašírky...

Komici (2009)

Scenáristi by si mali uvedomiť, že keď už chcú robiť film o komikoch, čo rozprávajú vtipy, mali by mať aj nejaké vtipné vtipy ..