12 opic - Série 1 (2015) (série)

Po shlédnutí první sezóny jsem byl docela překvapen v závěru, uvidíme nabídnou nové epizody. Zatím seriál nabízí perfektní akci a super zábavu.

Ghoul (2015) odpad!

Velmi dobrý námět, na horor jsem se celkem těšil, ale překvapení jsem neočekával. Všude se mluvilo, jak lidé museli odcházet z kin, jak je to strašidelné a hrozné. Hovno, největší nesmysl a řadím mezi top10 odpadu. Ukrajinský duch odpovídá na anglické otázky? Ten konec???? Ztráta času, vždyť ten konec je nehorázná slátanina. Měli jsme šanci vidět mix těch nejhorších hororů, které vůbec vyšly. Tento jim všem kraluje! 1%

Dárek (2015)

Tím závěrem to zazdil. Čekal jsem od toho daleko více.

Deadpool (2016)

Ten film má absolutně všechno, co mít má.

Uvnitř (2007)

Určitě je to kvalitní film, bohužel jsem kolikrát nevěděl, zda se smát nebo zavřít oči. Smích převažoval.

Husí kůže (2015)

Po 20. minutých jsem chtěl odejít z kina a to se tam ani nezačalo nic dít. Ten scénář je fakt otřesný.

Ledová smrt (2006)

Tenhle film neviděl logiku ani z rychlíku, ale rozhodně lepší, než řada podobných filmů z USA, kde to nevidělo ani ten rychlík.

Revoluce (2012) (seriál)

Absolutní nesmysl od samotného začátku, do nijakého konce. Další z řad seriálů, kterých je už mnoho a nemají žádný konec.