Ztracená (2001)

O třech dívkách na internátní škole. Nejdříve to vypadá, že Paulie a Tori jsou lezbičky. Tori však cítí, že je něco špatně a navíc se zamiluje do jednoho kluka. Paulie je zdrcena a snaží se dostat Tori zpět. Tento film je jako celek hodně smutný a dojemný.

Co ta holka chce (2003)

Jsem asi jedinej kdo dává 4 hvězdičky, ale mně se to líbilo. Slaďák jak má být.

Díry (2003)

Dojemný příběh o kempu pro problémovou mládež. Rodina hlavního hrdiny je postihlá prastarou kletbou. Část filmu se odehrává právě v době, kdy byla ktetba uvalena. Zajímavé je pak sledovat, kdo je v přítomnosti čí příbuzný. Uklidňující a pohodový filmík. Asi se na něj podívám jěště jednou :-)

Krysař Willard (2003)

Willard je muž žijící se svou matkou ve velkém domě a ponižovaný šéfem v rodinném podniku. Jediného přítele nalézá v bílé myši, kterou pojmenuje Sokrates. Postupem času si vytvoří krysí armádu, která ho poslouchá na slovo. Tuto armádu využije proti svému bossovi. Dalším jeho problémem je krysák Ben, který ho neposlouchá a kterému Willard vyhlásí válku. V závěru filmu se proti němu obrátí všechny myši....Od filmu jsem očekával trochu víc. Není sice špatný, ale dost jsem se nudil.

Osud světa (2002)

Moc zajímavý japonský sci-fi. Líbil se mi morphing Harrieru a Boingu ve vesmirnou loď. Dojemnej zaver. Určitě si tento film nenechte ujít.

xXx (2002)

Diesel je opět cool. Mne nejvíce pobavilo ztvárnění České republiky, např. Alpy kousek od Prahy. Samozrejmě ani v tomto filmu, který se natáčel u nás, nechybí Marek Vašut, tentokrát jako voják. Za povsimnuti stojí také Petr Jákl, kterému role sedla na tělo, drsňák jak má být.

Tenkrát v Mexiku (2003)

Dost jsem se na tento film tesil a musim rict, ze me hodne zklamal. Jednu hvezdicku davam za napad kytary na dalkove ovladani a druha nalezi Johnny Deppovi, který zde zastínil Antonia Banderase. Ze by byl Johnny hlavní postavou tohoto filmu?......

Návrat Re-Animátora (2003) odpad!

Naptosto ubohej film, kterej je trapnej od zacatku do konce.

Osamělý mstitel (2003)

Vinu Dieselovi v tomhle filmu asi dosla nafta. Skouknul jsem to az do konce a je to nudaaaa. Pokud jste nevideli Diesela s plnovousem, tak se na kousek kouknete a pak to rychle vypnete. Na vic, jak jednu hvezdicku, to nevidim.

Kill Bill (2003)

Po velmi dlouhe odmlce zase stara dobra ,,Tarantinovka,,. Davam 5 hvezdicek a dal bych i vic:-) Krvak v duchu stareho Japonska, proste narez.