Velký útěk (1963)

Málokterý film mě udrží vzůru až do půl druhé ráno, leč Velký útěk to dokázal. Málokterý tříhodinový film je napínavý od začátku až do konce, leč Velký útěk ano. A vůbec u málokterého tříhodinového filmu vydržím až do konce, leč u Velkého útěku ano.

Obvyklí podezřelí (1995)

*POZOR, tento komentář obsahuje vyzrazení závěru filmu"* Asi v půlce říkám kamarádovi: Ten Keyser je určitě Spacey! A taky že jo... Tak tohle mě vůbec nebavilo. Krimi ani thriller holt nejsou moje hobby.

JCVD (2008)

Film neni zadny trhak ale kamera, strih a odvijeni deje jsou velmi netradicni. Z nezajimaveho pribehu udelaji koukatelny film... Hezka je v tom i Jean Claudova sebereflexe.

Chcete být milionářem? (2000) (pořad)

Charismaticky pan Cech a Nova, ktera "prisla" se soutezi, kam se kdokoliv mohl prihlasit a pokusit se vyhrat velke penize. Kazdy z nas urcite znal nekoho, kdo mel pribuzneho nebo aspon kamarada ci znameho, ktery se hry zucastnil... Stalo by to tak za 3 hvezdicky. Pak se to ale tak nejak ohralo a neozivila to ani zmena moderatora a stejne to dal byla nuda nuda, sed sed, odpad odpad...

Nejslabší! Máte padáka! (2002) (pořad) odpad!

Videl jsem nanestesti i britskou verzi. Ta je snad jeste horsi nez ta ceska... Moderatorka jenom rype do lidi a cele je to trapne a neni to o nicem...

Legenda o opilém Mistrovi (1994)

Tohle je prostě jiná filmová kultura. A bohužel je o několik tříd horší. Byl bych ochotný to překousnout a) Kdyby ten film měl méně slabomyslnou zápletku, nebo b) Kdyby v té radoby komedii byl alespoň nějaký humor. Film bohužel postrádal jak zápletku tak humor... Posledním hřebíčkem do rakve byl český dabing. Přijde mi snad i horší než u soudobých telenovel. A kde se vzala ta hvězdička? Za to jak umí Jackie Chan rozvlnit údy jako chobotnice a vyřídit nepřítele.

Senzační prázdniny (1967)

Viděl jsem kus, vypadalo to na opravdu béčkovej film. I maminka prohlásila: Jo, je to kravina.

Četa (1986)

Kdybych to měl zhlédnout ještě jednou, stal bych se další obětí vietnamského konfliktu; umřel bych nudou!

Copak je to za vojáka... (1987)

Dá se na to koukat i přesto, že je to oslava socialistické armády. Je to vtipné a ta akce je taky hezká.. Langmajer a hlavně Roden válí. 3,5*

Svět patří nám (1937) odpad!

Nadčasová záležitost. Ale nikdo mě nedonutí to dokoukat do konce. :-)