Street Kings (2008)

Klišé, klišé a zase jednou klišé. Nic jiného ani nečekejte; už jsme to viděli nejmíň tisíckrát. Skoro všichni policajti jsou zkorumpovaní, vy nevíte, kdo to celé organizuje, ale je vám jasné, že to bude někdo hodně vysoko. A pak je tam nesmrtelnej správňáckej policajt, kterej nemůže věřit nikomu, jenom sám sobě a vyřídí všechny padouchy... :-D

Marie Antoinetta (2006)

Je to vynikající exkurz do doby před Velkou francouzskou revolucí. Je tam hezky vidět honosný život francouzského dvora - tenkrát náklady na dvůr činily 1/10 státního rozpočtu (jako kdyby kancelář prezidenta dnes utrácela 100 miliard Kč ročně). Podle A. Dumase ml. by se místo jedné královské slavnosti mohlo vybudovat 40 pevností. A Kirsten Dunst exceluje, zvlášť v první polovině filmu. Nejkomičtější je určitě hudba - bubny a elektrické kytary ve filmu z 18. století? A následuje záběr na Kirsten. Dunst v šatech, jak se cpe obřím růžovým dortem a někdo jí při tom dělá pedikúru! Nepustil jsem si náhodou Pravou blondýnu Asi to měl být od autorky vtip. Jinak hudba opravdu pasuje spíš do nějaké teenagerské komedie; dále ten slon ve filmu - hodně nepovedená animace :) A je to samozřejmě idyilický film - ta chudina mimo záběry filmu umírala hlady. Slabší 4*.

Když se muž vrací domů (2007) odpad!

Sebastian je takovej trochu retard, alkoholik, má dvě ženský, dále vychlastanýho otce, kterej se zabije, a matku lesbu. To je v kostce motiv celýho filmu. Takže pokud považujete za úžasné, že lesby jsou dneska už i ve filmech, a vaše nadšení vám vydrží celý film, tak je to něco pro vás; jinak ne.

Věřte nevěřte (1997) (seriál)

Tohle jsme v 5. třídě prostě žrali a samozřejmě rozebírali pravidelně i ve škole. "Je tohle možné? Skutečný příběh, nebo pouhý výmysl scénárisů? Vydržte, dozvíte se na konci pořadu..."

Náhradníci (2009)

A to jste to měli zadarmo, nevděčníci! :) Těžko to můžu objektivně zhodnotit, když se mi líbí snad všechno v čem se Willis objeví, ale můžu Vám s klidným svědomím říct, že je to o třídu lepší než třeba takové Já, robot.

Joe milionář (2003) (pořad)

Já viděl jenom parodii v Simpsonech. "Děvčata, máme pro váš odhalení. Místo, kde se nacházite, není ostrov, ale je to poloostrov!" "Hrůza!" "Póvl!" "Holky, odcházíme!"

Banánové rybičky (1999) (pořad) odpad!

Opravdu mě nezajímají rady do životy a rádoby vtípky téhle rádoby inteligentní feministické slonice... A ta reklama na prostředky na hubnutí, to už snad ztratila soudnost úplně! :)

Walker, Texas Ranger (1993) (seriál) odpad!

Viděl jsem asi 3 díly. Nejvtipnější bylo když postřelená holka s dcerou utíkaly před nějakejma týpkama co měli bouchačky. Holky měly náskok asi 10 sekund, ale ti týpci je dostihli až tak za 15 minut. Walker a jeho asistent vyběhli za nima a tuhle štreku zdolali jen za pár sekund a samozřejmě jim dali hrozně přes hubu. Trapas!

Jste to, co jíte (2006) (pořad)

Ten pořad nežeru, ale těm bečkám to pomáhá, tak dostane *.

Comeback (2008) (seriál) odpad!

Tak to bych se vážně radši koukal do zdi než si pustil tuhle slátaninu!