Sám doma 2: Ztracen v New Yorku (1992)

První půlka "dvojky" se vyrovná "jedničce", pak jde úroveň docela dolů, hlavně ta "akce" je dost předvídatelná. Lepší 3.

Nouzový východ (2008)

Nic víc a nic míň než zajímavá kritika maloměšťáctví a života v zajetí rutiny; navíc tohle už na nás režisér s vybalil v Americké kráse. Nakonec by mě zajímalo, jestli sám režisér nežije v tom, co kritizuje... Já bych osobně řek že jo :-)

Krvavý Valentýn (2009) odpad!

Jasnej odpad. Tohle nemá žádný světlý místa.

Vy nám taky, šéfe! (2008)

Herecké výkony nic moc (až na Janžurku :), aranžmá taky za moc nestojí, ale párkrát se dobře zasmějete - 2*.

Gran Torino (2008)

Fantazie, FANTAZIE, F A N T A Z I E !

King Kong (2005)

Výprava na neprobádaný ostrov jak se patří! Herecký výkon Naomi Watts je z herců asi nejlepší, akční scény většinou poutavé, až na výjimky, což se ale u tak dlouhého filmu dá omluvit. Slabinou je pro mě námět: Obří opice co se zamiluje do dívky(to bych ještě překousl - je to přece romanťárna), ale pak ji odvezou do New Yorku, kde bojuje s armádou!? A Jurský park to připomínalo. A podle mě to filmu neuškodilo... Dobrý film i přesto, že dávám 3,5*.

Podraz (1973)

Dobrej film. Ale na 7 oscarů teda ne. Butch a Sundance mám radši. :-)

Obchod na korze (1965)

Dobré drama, leč znovu bych ho vidět nechtěl.

Odpor (2008)

Oblíbené téma - válka. Příběh o hrdinství podle skutečné události, k tomu populární Daniel Craig... Přesto ten film stačil jen na lepší 2*...