Red (2010)

U téhle komedie jsem se opravdu nasmála. Velice povedené a Bruce je špičkový herec. Trochu poukazuje na "demenci" dnešních komedií.

Opustit Las Vegas (1995)

Nicolas Cage hrál opravdu výborně i když ostatními herci si nejsem jistá a kamerou také ne, ale příběh vám vše vynahradí.

Philadelphia (1993)

Ocenění si právem zaslouží, příběh o lidskosti, který Vás dojme a donutí změnit hodnoty.

Zmizení (2013)

Promyšlený příběh, který pomalu vrcholí a atmosféra opravdu vtáhne do filmu. Herci svůj nelehký úkol splnili na výbornou.

Captain America: Občanská válka (2016)

Musím říci, že film byl skvělý, ostatně jako všechny "marvelovky" ale jsem trochu zklamaná... protože film měl skoro 3 hodiny, což mi přišlo zbytečné. A oproti ostatním dílům se mi až tolik nelíbil.

Marťan (2015)

atmosféra byla strhující i když jsem koukala doma u počítače, jeden z mála filmů, co mě opravdu dostal. Jinak velmi zajímavé úvahy, ALE bylo tam pár fyzikálních nepřesností...

Americký sniper (2014)

Jedna z mála filmů, které zpracovalo film lépe, než knihu.

Kolja (1996)

A prý, že Češi neumí točit filmy! Akorát... já zrovna nemusím Svěrákovo hlas, něco mi na něm vadí. Ale to je nejspíš můj problém.

Steve Jobs (2015)

Hrozný rozpočet filmu, který myslím byl zbytečný a skvěle ukazuje, čím vším musí člověk projít aby dosáhl svého snu, klidně i od nuly.