Kancl (2005) (seriál)

Netflix mě konečně dokopal k této klasice a jsem za to rád. Dokonalá klasika, nechápu, jak mě to mohlo minout.

Durrellovi (2016) (seriál)

Strašně pohodová záležitost, kterou krásně dokresluje řecká atmosféra krásného Korfu. Nechybí ani drama, které k té době patřilo, neskutečně jsem si to užil a při posledním dílu mě mrzelo, že už je po všem a vlastně ne úplně tak, jak bych si přál.

Dexter - Nová krev (2021) (série)

Co dodat. Asi se dal takový konec čekat. Symbolické zakončení. Celá řada byla každopádně parádní a jsem rád, že vznikla.

Dexter - Otcovy hříchy (2022) (epizoda)

Co dodat. Asi se dal takový konec čekat. Symbolické zakončení. Celá řada byla každopádně parádní.

See - Sladké sny (2021) (epizoda)

Ale jo. Závěr velmi povedený, to se musí nechat. Hlavně bitva byla zážitek. A vypadá to, že další řada má taky slušně otevřená vrata.

Ted Lasso - Série 2 (2021) (série)

Ted Lasso ani v druhé sérii neztratil nic z toho, co měla ta první. Naopak, plno postav dozrálo a vybarvilo se. Nezbývá než se těšit na tu další, potenciál má tento seriál stále obrovský.

Sebevražedný oddíl (2021)

Tohle je jízda! Syrový, přísný, neskutečně našlapaný a nekompromisní. Hlášky lítají vzduchem jak samopal, krev stříká do všech stran. Člověk se skoro diví, že v dnešní korektní době něco takového vůbec vzniklo. Díky bohu za to a jen tak dál!

Rychle a zběsile 9 (2021)

Takhle ne. Tohle bylo ale hodně špatný, když si vezmu, že dosud to bylo hosně přitažený za vlasy, ale funkční. Tohle byla taková hodně použitá vojetina, co v autobazaru hnije a chytá rez kudy chodí. A Vin Diesel už tu působí vyloženě komicky i se svojí “family”. Nejvyšší čas se na to vykašlat….

Sex/Život (2021) (seriál)

Seriál o nadržený štětině, co neví, co chce a neváží si toho, že všechno okolo ní je moc v klidu, tak se rozhodne zničit životy všem okolo. Ježiši, jsem mírumilovnej člověk, ale hlavní “hrdince” jsem měl chuť tolikrát rozbít hlavu o zeď, že to neni ani pravda. Hlavně, že tam všichni jebou jak nadržený králíci, ostatně to je tak jediná věc, za kterou se dá dát ta jedna hvězda…