Mardi Gras: Jarní prázdniny (2011)

Typická teen komedie, kozy, prdele, kluby, chlastačky a Carmen Electra jako bonus. Sympatická oddechovka na jeden večer.

24 hodin (2001) (seriál)

Napínavé, originální a hlavně v každém díle tolik neskutečných zvratů, že se člověk nestačí divit. Jack Bauer je prostě nezničitelný agent, který přežije všechno a ani po všech těch sériích se člověk nenudí. Kiefer nezklame.

Americký táta (2005) (seriál)

1. Family Guy 2. American Dad 3. Cleveland Show, tak přesně tak bych seřadil seriály z dílny Setha MacFarlanea. American Dad je drzé, neotřelé a nebere si servítky s ničím, nicméně pořád se drží stejného konceptu jako ostatní dva jmenované seriály. Přesto patří k mým nejoblíbenějším animákům, které sleduji. 70%

Kurz sebeovládání (2012) (seriál)

Velký návrat Charlieho Sheena! Po dvou epizodách jsem naprosto nadšen a musím dát plný počet, holt mám pro toho kluka radost a jeho role je naprosto skvělá. Zápletka má taky hlavu a patu, tak doufám, že první díly nenastavily laťku moc vysoko.

=3 (2009) (seriál)

Neni nad pořádnou dávku penis jokes. Mám Raye rád a sleduju už dlouho. Neomrzí.

Diktátor (2012)

Neotřelé, opět bez servítků a naprosto bez zábran. Cohen opět dokázal, že mu není nic svaté a ztvárnil to opět skvěle. Pro příznivce jeho humoru naprostá povinnost, dlouho jsem se takhle nepobavil. Skutečně pár scén tu bylo vážně neskutečných a člověk si říká, jak to vůbec někoho může napadnout. Inu může a stojí to za to. Nezbývá než doporučit a dát pět hvězdiček!

Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka (2012)

Skvělé a důstojné zakončení seriálu, který se skutečně vyvedl. Už jsem psal u seriálové verze, že fotbal skutečně není můj šálek kávy, ale možná právě proto mě Přebor tak nadchnul. Vidět známé tváře, jak se opět pošťuchují, řeší problém s komedianty a bojují s přejezdem, co ukazuje obráceně byl prostě skvělý oddych. Výborná záležitost, 80%.

Avengers (2012)

Může tomuhle nářezu, který šlape od začátku do konce někdo něco vytknout? Já myslím, že rozhodně ne, sešlost komiksových hvězd neskutečných rozměrů se prostě povedla a můj oblíbenec Robert "Iron Man" Downey Jr. opět nezklamal svým archivem hlášek. A vidět známou tvář z HIMYM ve vážnější roli bylo také příjemné překvapení. Zatím akčňák roku a pochybuju, že bude překonán!

Temné stíny (2012)

Upřímně, čekal jsem mnohem víc. Co se týče efektů, kostýmů a různých dalších všemožných úprav, tak není co vyktnout, po této stránce byl Burton zase dokonalý, dějově už to bylo horší a až tolik mě to nebavilo, a to jsem velký fanda Burtona. Dávám 60%.

Kamarád taky rád (2011)

Buže ta Mila Kunis je kus. A ty oči.....výbornej film, který šlapal od začátku do konce. Justin zas dokázal, že je jako herec velmi schopný. Skvělá romantická komedie, skoro si troufám tvrdit, že jedna z nejlepších, kterou jsem v poslední době viděl. 90%