The Morning Show (2019) (seriál)

Wow, smekám. Tohle se Applu povedlo. Po docela vlažnějším rozjezdu vše pořádně gradovalo a herecké výkony všech jsou tu na neskutečně vysoké úrovni a emoce tu lítají vzduchem. Příjemná změna ve všech těch seriálech na jedno brdo.

Krejzovi (2018) (seriál)

Byla to taková docela fajn oddechovka na český poměry a taky to nebylo nekonečný jako jiné seriály. Za mě jedna z těch lepších věcí, co v rámci všech těch průserů a pokusů u nás vznikla.

TY (2018) (seriál)

Hustý. A já si říkal, že po Dexterovi psychopat podobných rozměrů už nepřijde. A vida, je tu Joe! První řada se Netflixu povedla, uvidíme, jestli stejnou laťku udrží i ta druhá. Zatím super, příjemná mrazivá atmosféra plná zvratů. Všech deset dílů zhltnuto za víkend, to se stane málokdy, že mě něco takhle připoutá k obrazovce, takže zatím za 5 hvězd a uvidíme, jestli po druhé řadě trošku neklesne moje hodnocení. EDIT: Ani po druhé řadě hodnocení nejde snížit, protože ta byla snad ještě promakanější než ta první.

Godzilla II Král monster (2019)

Přemýšlím, kdy naposled jsem viděl něco tak špatnýho, u čeho nebyl úplně cíl, aby to bylo špatný. Tohle fakt ne. Digitální patlanina úplně o ničem. Už tu Godzillu fakt nechte spát...

Premiér (2019) (seriál) odpad!

Když si myslíte, že Soukup už níž klesnout nemůže, přijde tohle....

Šest směšných (2015)

Ano, jak jde o Sandlerovky, tak nejsem úplně objektivní. Ale tohle? To byla jízda po úplný vlně stupidity s naprosto silnym obsazením. Hlavně podivný vlkodlak Lautner tu předvedl životní výkon v roli, která mu sedla jak ulitá. :D Je to totální blbost, ale jako nenáročná parodie na westerny s věrnou tlupou Sandlerových hochů a pár nečekaných jmen to bylo fajn. Well done, Netflix. Ať si řiká kdo chce co chce o propadáku, já se bavil.

Běženky a kapři (2016) (TV film) odpad!

Miluju, když Cool dává tyhle totální odpady, u kterejch nevíte, jestli se smát nebo brečet nad tím, že tohle někdo dokázal vytvořit. Žraloci jedoucí lesem v bahně, casting jak do špatnýho porna a česká distribuce to totálně dorazí naprosto krutym překladem filmu. Chtěl jsem dát 5 hvězd, ale zachoval jsem soudnost a objektivitu. Skvělý! :DDDDD

Sexuální výchova (2019) (seriál)

Po dlouhý době originální seriál, který má skoro všechno. Tímhle u mě Netflix jednoznačně zabodoval a doufám, že nezůstane jenom u jedné řady. A Gillian Anderson v roli psycho matky? Kam se hrabe Akta X. :D

Plán útěku 2 (2018) odpad!

Smutný úpadek nadějné jedničky. Nechápu, jak se Sly mohl takový blbosti upsat, totální utrpení.