Princ a pruďas (2011)

Tak vam nevim, na tenhle film sem se docela tesil uz jen kvuli tem ukazkam, ale kdyz sem to tak nejak videl, tak to nic zazracnyho nebylo. Zadna scena, ktera by me primela za bricho se popadat, tam nebyla. Snazili se to okorenit nejakymi slovy jako F##k etc. ale nerekl bych ze to nejak moc pomohlo. Mozna sem nebyl ve spravny nalade ...

Záhada vyvoleného (2002) (TV film)

Mihave si na to pamatuju .. doufam ze to jeste nekdy uvidim abych tu mohl napsat vic. Kazdopadne mi vubec dalo chvili nez sem nasel jak se tenhle serial jmenoval ;)

Správci osudu (2011)

No tak shidnuto. Docela prijmeny film. Jen me ted vrta hlavou kdo je ten jejich riditel ... a kdo pise ten osud. Emily me potesila, protoze fakt hrala prijmenou a okouzlujici zenskou a takovy pocit sem z ni nemel v predeslych filmech. Je to takovy romaticky film okoreneny akci a sci-fi .. ale necekejme zde zadne alieny nebo "Boha" .. zadne andely .. Nemam slov :D

Na vlásku (2010)

No animaky to ja rad :) Zprvu sem byl odrazen jakoby predzvesti, ze to bude neco jako Shrek. No mozna takovy zavan tam byl. Asi posledni dobou lidi maji radi bojovne princezny (k tomu ovsem nic nemam) Osobne muzikaly nemusim, ale tech par zpevavych minut se tam da pretrpet. Bavil sem se u toho a fakt se tesim az se na to jednou podivam na BlueRayi .. to bude graficka orgie :D

Panna nebo orel (2010)

A tak zase po case nejaka oddychovka .. me se Emma jako herecka libi .. heh to jeji kukuc :D No nic extra tu nehledejte .. easy story .. nemuzu rict ze sem se nudil. Nejaky sceny byly az moc "divny"... asi ta s Lisa Kudrow ktera se neumi chovat jinak nez jak ta blazniva holka z Pratel. Na druhou stranu je tam fakt prijmena postava tatika (Stanley Tucci) .. ten je takovej klidas .. heh .. takovy rodice bych taky chtel mit :D Verim ze nactileti se tady pobavi.. :)

Poslední vládce větru (2010)

No nejsem z toho nadseny .. spis vicemene zklamany. Videl vsechny tri animovane serie a je jasne ze nas nejspis cekaji dalsi dve knihy... a doufam, ze je dostane na starosti nejaky lepsi reziser !!!! Jmena tu sou vyslovovany trochu jinak nez bylo v animovane verzi. Chybi mi tu veselost Aanga, ktery je opravdu smisek. Firenation potrebuje predzapaleny ohen aby mohl pracovat s ohnem ... ufff. Da to strasne moc pohybu nez se zacne nejaka zem nebo voda pohybovat .. nazval bych to az neohrabane. Stejne tak herci sou nejaky takovy zpozdeny. Celkove je to az mo popohnane a uspechane .. nerekl bych, ze nekdo v tom najde nejaky smysl jestli nevidel animovanou verzi. Nedoporucuji na to koukat, ale zato vrele doporucuji si sehnat animovanou verzi .. u ktere se zasmejete a ma to vzdy nejaky dej.

Čarodějův učeň (1977)

Tyhle pohadky zustanou v srdci kazdeho .. jsou tajemny a vypraveni je uplne dokonaly.

Mezi dvěma kapradinami (2008) (pořad)

Nevim jak tohle hodnotit Rekl bych ze je to pokus o neco noveho Narazil sem na to nahodou na youtube... fakt sila .. Zach se snazi vytocit nebo ztrapnit kazdeho kdo se tam ukaze. Nema zadny hranice a proto neni tezky vytocit kazdeho. Charlize Theron se tomu jedina smala a brala to uplne v pohode coz se neda rict o treba o Natalii kterou se zeptal jestli si oholila V for Vagina ;D heh :D

Matrix (1999)

Cela ta myslenka me dostala. Proste kultovni film ktery je vlastne snem mnoha kterych ho shlidli. Holt je plno lidi, kteri by radi vymenily ten svet v kterem zijeme za neco noveho a mozna proto je tak kultovni :D nebo ne ? :D Podobny dojem sem mel i po shlednuti Avatara.

Sociální síť (2010)

Filmy tohoto razeni me vzdycky upoutaji. Velice mi to pripomelo "Pirates of Silicon Valley (1999)" .. ten vzestup, prodobne zmeny v mezilidskych vztazich, kdyz je ve hre velka suma penez. Osoba Justina Timberlake me tam nejako nesedla, ale zas tak rusivy tam neni. Nekde sem cetl, ze se to Markovi ani nelibilo coz je skoda. Verim, ze film tohohle razeni bude vzorem pro dalsi pocitacove maniaky :)